Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Project Manager w BramblingTech

Opublikowano ponad 30 dni temu

571 wyświetlenie

5 aplikacji   2 odpowiedzi

BramblingTech
IT company
0 recenzji
600 - 1000$
1 rok
Odesa
Upper Intermediate

BramblingTech to firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu zasobów i usług internetowych. Mamy ponad 4 lata. Poszukujemy wysoce zmotywowanej i ambitnej osoby, która obejmie stanowisko Project Managera.

Obowiązki:

· Zarządzaj zakresem projektu, budżetem, zespołem i harmonogramem;

· Zarządzaj oczekiwaniami klienta;

· Komunikować się z klientami, przejrzyście informować o postępach;

· Praca nad przewidywaniem i ograniczaniem ryzyka;

· Rozwiązywanie problemów i konfliktów projektowych;

· Wstępna kalkulacja projektów;

· Zrozumieć biznes, cele i wskaźniki klientów;

· Prowadzenie działań badawczych w celu zrozumienia użytkowników i ich potrzeb;

· Współpraca w zakresie wymagań z projektantami i programistami;

· Opisać historyjki użytkownika dla zespołu programistów.

Wymagania:

· Wielozadaniowość;

· Struktura;

· Odpowiedzialność;

· Poziom języka angielskiego w mowie i piśmie – średnio zaawansowany i wyższy;

· Efektywne zarządzanie czasem;

· Zrozumienie produktu oprogramowania strony internetowej i rozwoju cyklu życia;

· Zasady i metodyki zarządzania projektami;

· Zarządzanie ryzykiem;

· Od 1 roku doświadczenia w tej dziedzinie.

Wygodne środowisko pracy

Zespół BramblingTech mieści się w przestronnym i wygodnym biurze przy ulicy Marshala Govorova naprzeciwko Parku Zwycięstwa w Odessie. Serwujemy gratisowe słodycze, przekąski, owoce oraz wszelki niezbędny sprzęt do Twojej roli.

Reszta

Organizujemy budynki zespołowe, imprezy i różne zajęcia zespołowe, aby wzmocnić naszą współpracę.

Oferujemy:

- Wsparcie księgowe;

- Wewnętrzne bezpłatne lekcje angielskiego;

- Hybrydowy grafik pracy: 9.00-18.00 lub 10.00-19.00 lub 11.00-20.00 i 1 godzina na obiad. W piątki możemy pracować zdalnie.

Specjalizacje: Project Manager
Słowa kluczowe: Manager, project manager, JIRA, Office Work

Przetłumaczone przez Google

600 - 1000$
1 rok
Odesa