Premia za zatrudnienie: 200$

Następna praca

Програміст 1С w TOTIS Pharma

Opublikowano ponad 30 dni temu

266 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Yuliya
Yuliya
recruiter
1000 - 2000$
2 lata
Odesa
Intermediate
Praca zdalna

Chcesz zyskać stabilizację i rozwijać się w międzynarodowej firmie kosmetycznej? Zapraszamy do firmy TOTIS Pharma, która od 2010 roku jest jednym z wiodących i rzetelnych dystrybutorów w dziedzinie medycyny estetycznej.✈️ ✈️ Wakat: Programista 1C Miasto: Odessa

✈️ Ważne jest dla nas:

- Doświadczenie w sprzedaży od 2 lat

- Doświadczenie programistyczne na platformach 1C 8.3

- Znajomość typowych konfiguracji: UNF, Trade Management, BAS Corporate Accounting

- Doświadczenie w tworzeniu zwykłych i zarządzanych formularzy usług http, web services, commerce ML, API

LCD (system układu danych), optymalizacja zapytań

- Praca z pamięcią konfiguracji

- Analiza wydajności 1C

- Doświadczenie w integracji z Bitrix24

- Konfigurowanie serwera WWW do pracy z 1C.

✈️ Główne obowiązki:

- Rozwój nowej funkcjonalności dla 1C

- Wsparcie bieżącej funkcjonalności 1C w oparciu o 1C UNF, BAS CORP BUH, Bukh dla Ukrainy

- Dostarczanie niezbędnych raportów.

✈️ Co oferujemy:

- Wysoki poziom płatności i jej terminowość

- Harmonogram pracy pon. Piątek od 9:00 do 18:00 (aktualizacja po 22:00)

- Pracę w stabilnej firmie, która tylko rozwija się i rośnie przez lata

- Oficjalna rejestracja, płatny urlop, zwolnienie lekarskie.

Specjalizacje: Support
Słowa kluczowe: Support, 1c

2 lata
Odesa