Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

ppc specialist w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

277 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

4
2 recenzji
2 lata
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Firma pracuje nad własnym projektem na najbardziej dochodowych rynkach świata (USA, Kanada, Australia, Wielka Brytania). Rośniemy o ponad 200 użytkowników każdego dnia. Teraz firma aktywnie się rozwija iw związku z tym poszukuje starszego specjalisty PRS z udanym doświadczeniem w pracy w niszach randkowych/hazardowych/zakładowych z rynkami USA, Europy, Azji!

Obowiązki

- Twoimi głównymi narzędziami będą Google Ads (wyszukiwanie i UAC) oraz Microsoft Ads, jeśli chcesz, możesz rozszerzyć tę listę;

- Będziesz promować produkt rozwoju osobistego;

- Zajmiesz się pozyskiwaniem nowych klientów i retencją;

- Natychmiast otrzymasz najbardziej czytelny portret klienta i podstawowy rdzeń semantyczny. Nie musisz tracić czasu na wstępne eksperymenty, od razu zaczniesz zarabiać;

- Będziesz miał dostęp do wszystkich analiz związanych z działaniami użytkowników, których sprowadziłeś na stronę;

- Będziesz miał projektantów, zecerów, programistów, którzy pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły na landing pages.

Muszę mieć:

Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w RRS;

Pracowałeś w Google Ads, Microsoft Ads, Bing i zakładałeś konta od podstaw;

Posługujesz się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym;

Masz udane doświadczenia z Google Analytics i Menedżerem tagów Google;

Pracowałeś z produktem, rozumiesz główne wskaźniki produktu, rozumiesz, jak ulepszenie produktu może wpłynąć na poprawę konwersji;

Masz dobrą znajomość Microsoft Excel / Arkuszy Google.

Z powodzeniem pracowałeś na rynkach USA, Kanady, Australii, Nowej Zelandii i budżetach od 50 000 $;

Warunki pracy

- Zatrudnienie i harmonogram: Oficjalne zatrudnienie (również możliwe zatrudnienie jako FOP), 3 tygodnie urlopu i płatny urlop chorobowy;

- Biuro w pobliżu "Pałacu Ukraina" z halą sportową i salonem gier. W czasie wojny wszyscy pracujemy zdalnie.

- Wyposażenie: potężne żelazko, dodatkowe monitory, specjalistyczne gadżety

- Ciągły rozwój: płacimy za szkolenia, seminaria, abyś mógł rozwijać się zawodowo i być na bieżąco z najnowszymi trendami. Mamy bibliotekę, w której możesz wypożyczyć dowolną książkę. A my z kolei chętnie przyjmiemy Twoje życzenia dotyczące książek;

- Koledzy i atmosfera: ludzie wokół ciebie określają poziom twojego życia. Dzięki etapom wywiadów wysokiej jakości wybieramy najlepszych z najlepszych.

- A poza tym: regularnie spotykamy się na firmowych lunchach i prowadzimy fajne imprezy integracyjne, które od dawna są już legendarne. Wierzymy, że niedługo wygramy i zbierzemy się równie fajnie!

Specjalizacje: PPC
Słowa kluczowe: google ads

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów