Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

PPC Marketing Manager w Growthcommerce

Opublikowano ponad 30 dni temu

600 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Yuliya S.
Yuliya S.
rekruter
Więcej niż 3 lata
Początkujący
Praca zdalna

Poszukujemy PPC Marketing Managera do kanadyjskiego startupu eCommerce. Więcej szczegółów: bit.ly/3Oq19PR

Poszukujemy utalentowanego PPC Marketing Managera do naszego kanadyjskiego startupu pracującego na rynku eCommerce. Jako PPC Marketing Manager będziesz odpowiedzialny za opracowywanie i realizację strategii płatnych kampanii reklamowych w celu pozyskania nowych klientów i zwiększenia sprzedaży.

Zadania tej roli:

  • Zarządzaj naszymi płatnymi kampaniami wyszukiwania w Google, Bing i innych kanałach PPC
  • Opracowuj i wdrażaj strategie optymalizacji kampanii SEM poprzez testowanie tekstów reklam, poprawę wyniku jakości, zarządzanie słowami kluczowymi, testowanie stron docelowych i nie tylko
  • Analizowanie i ocena skuteczności kampanii oraz przekształcanie danych ilościowych i jakościowych w praktyczne wnioski i rekomendacje dotyczące rewizji strategii kampanii
  • Utrzymywanie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych i kwartalnych dla zarządzanych kampanii
  • Interpretuj trendy i formułuj rekomendacje na podstawie ROI, CPA, CPC, CTR i ROAS
  • Współpraca z naszym zespołem SEO w celu określenia najlepszych słów kluczowych do kierowania w wielowymiarowych kampaniach marketingu cyfrowego

Wymagane kompetencje:

1. Ponad 3 lata doświadczenia w płatnym wyszukiwaniu (bonus, jeśli pracowałeś w branży stowarzyszonej)

2. Wcześniejsze doświadczenie w skutecznym zarządzaniu i optymalizowaniu kampanii bezpośredniej odpowiedzi pod kątem docelowych wyników i wolumenu

3. Doświadczenie z programem Excel i innymi narzędziami do analizy biznesowej

4. Doświadczenie w optymalizacji wskaźników KPI, takich jak CPA, CTR i ROAS

5. Pewne zrozumienie arbitrażu wyszukiwania jest plusem

6. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy

7. Pasjonujesz się rozwiązywaniem złożonych problemów i jesteś chętny do wykonania zadania.

Nasze wartości:

  • **Myślenie krytyczne** – kierujemy się zdrowym osądem przy podejmowaniu kluczowych decyzji, jesteśmy innowacyjni i głęboko myślący, działamy rozważnie i zapewniamy wysoką jakość pracy
  • **Użyteczność i przejrzystość** – wspieramy się nawzajem, zapewniając kontekst i informacje zwrotne, pracujemy z szacunkiem dla naszych klientów, partnerów i zespołu, jesteśmy otwarci na dawanie i otrzymywanie informacji zwrotnych w celu usprawnienia naszej pracy
  • **Zachowuj się jak właściciel —** jesteśmy głęboko zaangażowani w sukces firmy i jej klientów, robimy to, co słuszne, a nie to, co łatwe, ostrożnie wydajemy pieniądze i wiemy, że każdy sukces zależy od tego, co najlepsze dla naszych klientów
  • **Zrób to —** działamy z poczuciem pilności, jesteśmy otwarci na zmiany w miarę ewolucji potrzeb biznesowych i uosabiamy determinację i wytrwałość

Oferujemy Ci możliwość dołączenia do młodego i ambitnego zespołu pracującego nad stworzeniem innowacyjnej platformy handlowej eCommerce. Otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Jeśli po krótkim wprowadzeniu jesteś zainteresowany stanowiskiem PPC Marketing Manager, wypełnij krótką ankietę dla kandydata bit.ly/44VySa9, a ja skontaktuję się z Tobą w celu umówienia 15-minutowej rozmowy, podczas której będziemy mogli porozmawiać bardziej szczegółowo.

Lub wyślij nam swoje CV z pseudonimem TELEGRAM i numerem telefonu.

nasz telegram do komunikacji: @rekrutik84

Specjalizacje: PPC
Słowa kluczowe: ppc, google ads, Marketing Manager