Następna praca

Помічник керівника, асистент w ImaginusVR

Opublikowano ponad 30 dni temu

298 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

ImaginusVR
ImaginusVR
Art outsourcing
0 recenzji
400 - 600$
Brak doświadczenia
Upper Intermediate
Praca zdalna

ImaginusVR to firma działająca w branży 3D i 2D od ponad 7 lat. Jesteśmy zewnętrzną firmą usługową, która pomaga naszym Klientom tworzyć naprawdę piękną i efektowną sztukę. Teraz firma aktywnie się rozwija i uruchamia swoje projekty, w związku z tym menadżerowi potrzebny jest asystent, który będzie współpracował na rzecz firmy. Jeśli masz podejście strukturalne, uważasz się za mądrą osobę i jesteś gotowy na zwiększenie efektywności menedżera - zareaguj na ten wakat.

Jesteśmy w drodze z Tobą, jeśli:

1. Potrafisz czytać i pisać w języku angielskim (najlepiej bez tłumacza),

2. osoba uczciwa, szczera, która potrafi brać odpowiedzialność za swoje słowa,

3. umieć pracować z komputerem, Dokumentami Google, formularzami itp.,

4. zdolność chłonięcia informacji jak gąbka, ciągła chęć rozwoju swoich umiejętności i zdolności

5. osiągasz swój cel,

6. nigdy się nie poddawaj i doprowadź sprawę do końca;

7. posiadasz umiejętności i doświadczenie w organizowaniu procesów i projektów;

8. potrafi biegle mówić i pisać;

9. łatwo tolerujesz każdą stresującą sytuację i łatwo podejmujesz decyzje;

10. myślisz pozytywnie;

11. pamiętasz wszystkie szczegóły i małe rzeczy, które wydarzyły się miesiąc temu;

12. poświęcić się pracy;

13. kochasz sport i prowadzisz zdrowy tryb życia;

14. Strukturujesz wszystko wokół siebie.

Co zrobisz?

1. Znajdź, rozpoznaj, zadzwoń, zaoferuj i negocjuj;

2. Organizuj pracę swoją i innych;

3. Monitoruj zadania i kalendarz spotkań;

4. Wykonywanie różnych zadań związanych z lidgenem, SRM itp

Warunki i motywacja:

1. Harmonogram od 10:00 do 19:00,

2. Możliwość rozwoju w zależności od zidentyfikowanych kompetencji, przejścia do projektów firmy i na stanowiska kierownicze;

3. Wiele przydatnych znajomości i kontaktów;

Czy uważasz, że możesz poprawić efektywność menedżera?

Wyślij CV na adres @andrew_bobnyuk w Telegramie

Specjalizacje: Business analyst
Słowa kluczowe: Office/Remote of your choice, помічник, асистент, бізнес-асистент, помічник керівника

Przetłumaczone przez Google

400 - 600$