Premia za zatrudnienie: 300$ - 380$

Następna praca

PHP (Symfony) developer w Recruiting Inhouse Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

782 wyświetlenia

5 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Nina
Nina
recruiter
3000 - 3800$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Cześć! Poszukujemy starszego programisty PHP, który dołączy do naszego progresywnego zespołu w sferze Fintech. PROJEKT Ekspert Fintech w 100% cyfrowym neo-brokerage, który ma stać się odruchem konsumentów poszukujących finansowania. TY Gdybyśmy mieli to wyjaśnić jednym zdaniem, byłoby to: osoba o myśliwym nastawieniu, ciekawości świata i silnych umiejętnościach komunikacyjnych!

WYMAGANIA

● PHP-FPM 7, Symfony 4 (Doktryna);

● znajomość MySQL i MariaDB, ElasticSearch i Redis;

● znajomość Dockera, GitHub, Google Cloud, CI/CD;

● Poziom B1+ w języku angielskim.

BĘDZIE PLUSEM

● znajomość frameworków JavaScript (VueJS, NodeJS itp.).

OFERUJEMY

● stać się częścią utalentowanego międzynarodowego zespołu w przyjaznej, kreatywnej i dynamicznej

środowisko;

● stać się prawdziwym profesjonalistą w szybko rozwijającej się, ekscytującej i innowacyjnej branży;

● rozwijaj swoją karierę dzięki dynamicznym awansom i możliwościom na całym świecie;

● praca zdalna;

● konkurencyjne wynagrodzenie;

● 15 dni urlopu.

OBOWIĄZKI

● utrzymanie rozdzielczości i korygujące, podczas których poprawisz jakość poprzez

twoje inicjatywy;

● badanie i analiza projektu: dokładne zrozumienie celów biznesowych

prośby, kontekst, wyzwania, propozycję architektoniczną, które następnie dadzą podstawę

do realizacji przez Ciebie lub przez innych programistów;

● wykonanie powierzonego Ci zadania oraz związanych z nim testów jednostkowych i funkcjonalnych;

● przesłanie gotowego kodu do przeglądu kodu w ramach pull requesta.

PODRÓŻ KANDYDATA

Rozmowa z rekruterem - Rozmowa techniczna

Nie zwlekaj - po prostu wyślij swoje CV!

Specjalizacje: PHP, Symfony, Vue, Node.js