Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

PHP Developer (Laravel) w BramblingTech

Opublikowano ponad 30 dni temu

896 wyświetleń

7 aplikacji   4 odpowiedzi

BramblingTech
IT company
0 recenzji
1 rok
Odesa
Intermediate

BramblingTech to firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu zasobów i usług internetowych. Mamy ponad 4 lata. Poszukujemy wysoce zmotywowanej osoby, która obejmie stanowisko Back-end developera.

Obowiązki:

· Wykonaj mieszankę konserwacji, ulepszeń i świeżego rozwoju zgodnie z wymaganiami;

· Praca w roli analityka danych iz aplikacjami Business Intelligence;

· Funkcje dokumentów, specyfikacje techniczne i odpowiedzialność za infrastrukturę;

· Pracuj między funkcjami, aby przekształcić potrzeby biznesowe w specyfikacje techniczne.

Wymagania:

· Od 1 roku doświadczenia komercyjnego z PHP, frameworkiem Laravel i innymi frameworkami PHP (framework Symfony będzie dodatkowym atutem).

· Od 1 roku doświadczenia komercyjnego z SQL i MySQL (doświadczenie z innymi technologiami baz danych będzie dodatkowym atutem);

· Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych;

· Doświadczenie z systemem kontroli wersji Git;

· Doświadczenie z systemami uniksowymi;

· Doświadczenie z dystrybucjami Linux i debian/ubuntu;

· Możliwość skonfigurowania minimalnej konfiguracji roboczej, aby podnieść serwer WWW;

· Poziom języka angielskiego - średniozaawansowany.

Wygodne środowisko pracy

Zespół BramblingTech mieści się w przestronnym i wygodnym biurze przy ulicy Marshala Govorova naprzeciwko Parku Zwycięstwa w Odessie. Serwujemy gratisowe słodycze, przekąski, owoce oraz wszelki niezbędny sprzęt do Twojej roli.

Reszta

Organizujemy budynki zespołowe, imprezy i różne zajęcia zespołowe, aby wzmocnić naszą współpracę.

Oferujemy:

- Wsparcie księgowe;

- Wewnętrzne bezpłatne lekcje angielskiego;

- Hybrydowy grafik pracy: 9.00-18.00 lub 10.00-19.00 lub 11.00-20.00 i 1 godzina na obiad. W piątki możemy pracować zdalnie.

Specjalizacje: PHP, Laravel, Symfony
Słowa kluczowe: PHP, developer, Laravel

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Odesa