Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

PHP Developer w ANVI

24 kwietnia

97 wyświetleń

4 aplikacje   0 odpowiedzi

ANVI
ANVI
Outstaffing Solutions
5
4 recenzji
Więcej niż 3 lata
Baku
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego programisty PHP.

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane doświadczenie: 3-5 lat

Opis Firmy:

Jesteśmy innowacyjną firmą technologiczną, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań dla naszych klientów. Nasz zespół jest nastawiony na ciągłe doskonalenie i poszukiwanie idealnych rozwiązań technologicznych.

Obowiązki:

- Tworzenie i utrzymywanie aplikacji internetowych przy użyciu języka PHP;

- Praca z bazami danych MySQL, optymalizacja zapytań;

- Integracja z usługami zewnętrznymi poprzez REST API;

- Implementuj interfejsy klienta przy użyciu HTML, CSS, JavaScript i AJAX;

- Zarządzaj treścią za pomocą Joomla CMS, w tym opracowywaniem i obsługą określonych modułów i wtyczek.

Wymagania:

- Co najmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu PHP i pracy z MySQL;

- Znajomość i doświadczenie z REST API;

- Praktyczne doświadczenie z AJAX, JavaScript, HTML i CSS;

- Mile widziane doświadczenie z Joomla na poziomie tworzenia dodatków;

- Umiejętność pracy w zespole i podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie;

- Elastyczny grafik pracy;

- Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju;

- Przyjazne i wspierające środowisko pracy.

To podstawowy przykład opisu stanowiska pracy, który możesz dostosować do potrzeb swojej firmy lub rozszerzyć o dodatkowe szczegóły w zależności od specyfiki Twojego projektu lub wymagań stawianych kandydatom.

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: Php developer

Baku
Pełny etat