Premia za zatrudnienie: 250$ - 300$

Następna praca

PHP Developer w Ohires

Opublikowano ponad 30 dni temu

710 wyświetleń

13 aplikacji   2 odpowiedzi

0 recenzji
Anna Ortman
Anna Ortman
Sourcing Specialist
2500 - 3000$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Jesteśmy Crowdsofts – niezawodnym partnerem w dostarczaniu kompleksowej inteligentnej automatyzacji całego procesu crowdfundingowego. Osiągamy to dzięki naszemu oprogramowaniu, do którego dostęp jest równie prosty jak założenie subskrypcji (SaaS). W tej chwili poszukujemy programisty PHP!

Obowiązki

* Utrzymanie i rozwój produktu SaaS;

* Rozwiązywanie problemów, testowanie i utrzymywanie podstawowego oprogramowania i baz danych produktu w celu zapewnienia niezbędnej optymalizacji i funkcjonalności;

* Przyczynić się do wszystkich faz cyklu życia rozwoju;

* Postępuj zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi;

* W razie potrzeby opracuj i wdróż nowe funkcje, aby ułatwić powiązane procedury i narzędzia.

Wymagania

* Potwierdzone co najmniej 4 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w PHP (Symfony);

* Znajomość technologii internetowych, w tym PHP8, HTML5, CSS3, Javascript itp.;

* Doświadczenie w pracy z MySQL, RabbitMQ, ElasticSearch;

* Zrozumienie REST API, XML, JSON;

* Potrafisz obsługiwać system - GIT, Jenkins, Docker;

* Gracz zespołowy;

* Napędzane wynikami.

Dodatkowe punkty za doświadczenie w pracy z systemami crowdfundingowymi/fintech.

Korzyści

* Możliwość dokonania zmian w szybko zmieniającej się firmie;

* W pełni zdalna praca;

* Podziel się swoimi pomysłami z kolegami i urzeczywistnij je.

Wynagrodzenie na tym stanowisku zaczyna się od 4000€ brutto. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na dyskusję na temat innego wynagrodzenia w zależności od poziomu Twoich kompetencji.

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: engineer, developer