Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Team Lead w under NDA

Opublikowano ponad 30 dni temu

743 wyświetlenia

11 aplikacji   6 odpowiedzi

0 recenzji
Anna
Anna
IT recruiter
2 lata
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Stabilna firma fintech z obiecującymi planami rozwoju i wzrostu, będąca częścią dużego holdingu. Produkt jest usługą pożyczkową online, która jest stale aktualizowana o nowe funkcje.

Zespół:

BA, PM, kierownik techniczny

Beck: 3 programistów

Przód: 1 programista

2 Kontrola jakości

DevOps i administrator systemu

Chłopaki piszą w PHP, pracują ze Scrumem/Kanbanem.

Umiejętności techniczne:

— Doświadczenie zawodowe 2,5 roku lub więcej na stanowisku php-dev;

— Znajomość zgodności PHP7+ (podpowiadanie typów, typy ścisłe) z zasadami PSR, DRY, KISS;

— Znajomość i stosowanie wzorców DI, IoC, GOF, SOLID z doświadczeniem w Symfony (chęć nauki i pracy z PhalconPHP v3);

— Doświadczenie w tworzeniu GraphQL/REST API;

— Znajomość RDВSM (PostgreSQL/MySQL), zrozumienie i przykłady wykorzystania skalowania pionowego/poziomego;

— Umiejętność pracy z systemem GIT+GIT Flow;

— Znajomość narzędzi Docker+docker-compose;

— Umiejętność pracy z Message Broker (RabbitMQ);

— Testowanie kodu PHPUnit + TDD;

— Umiejętności wyszukiwania błędów i profilowania kodu XDebug/xhprof;

— Zrozumienie koncepcji systemów rozproszonych (+/-);

— system operacyjny Linux;

— Język angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

Będzie plusem:

— Zrozumienie lub doświadczenie w korzystaniu z CQRS, Event Sourcing

— Doświadczenie z AWS;

— Doświadczenie z CI/CD.

Obowiązki:

— Rozwój nowych funkcjonalności i nowych usług, refaktoryzacja i ulepszanie istniejącej bazy kodów.

Chętnie zaoferujemy:

— zdalny format współpracy;

— zapewniony jest sprzęt;

— 100% płatnych dni chorobowych.

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: developer, middle, symfony, middle/senior

Przetłumaczone przez Google

2 lata