Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Performance Analyst w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

456 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
2 lata
Intermediate

Dziś jesteśmy globalnym zespołem technologów i myślicieli, którzy pomagają zmieniać świat dzięki mocy oprogramowania, umożliwiając naszym klientom bycie konkurencyjnym i przełomowym na rynku dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym.

Zapraszamy Analityka wydajności , który dołączy do naszego zespołu. Będziesz pracować nad architekturą ram wydajności planowania, strategią testowania i zakresem prac; wykonywanie scenariuszy testów wydajnościowych, analiza słabych obszarów funkcjonalnych aplikacji na podstawie raportów z testów; ścisła współpraca z zespołami deweloperskimi i klientami.

Obowiązki

  • Bądź osobą kontaktową dla klientów w sprawach związanych z analizą wydajności
  • Badanie wymagań biznesowych
  • Projektowanie architektury ramowej wydajności
  • Przygotowanie strategii testowania ukierunkowanej na wymagania klienta
  • Przygotowanie i wykonanie scenariuszy testów wydajnościowych
  • Analizowanie wyników wykonania testów i badanie wąskich gardeł
  • Współpraca z innymi rozproszonymi zespołami projektowymi
  • Sporządzanie raportów z analizy wydajności

Wymagania

  • Ponad 2 lata doświadczenia w analizie wydajności
  • Dobre umiejętności programowania w jednym z następujących języków programowania: Java/C#/Python
  • Dobra znajomość i praktyczne doświadczenie w Jmeter, LoadRunner, Dynatrace
  • Znajomość narzędzi do profilowania pamięci/bazy danych
  • Doświadczenie w analizie sieci
  • Doświadczenie w projektowaniu testów automatycznych
  • Potrafi podążać za Agile/Kanban/Waterfall SDM
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu frameworków wydajności/automatyzacji
  • Doświadczenie w korzystaniu z CI (Bamboo, TeamCity, Jenkins itp.)
  • Dobry angielski w mowie i piśmie

Miło jest mieć

  • Zrozumienie co najmniej jednego z następujących podejść: ODT/DSL, DDT, KDT, BDT/BDD
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie w Selenium WebDriver

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Pakiet socjalny - ubezpieczenie medyczne, sport
  • Rekompensata za listy chorych i regularne urlopy
  • Zajęcia języka angielskiego z certyfikowanymi nauczycielami języka angielskiego
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAMie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na pozytywnym wpływie na naszych klientów, pracowników i społeczności. Opieramy się na dynamicznej i integracyjnej kulturze. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, uczestniczyć w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, oraz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć swój pełny potencjał. EPAM dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszemu światowemu zespołowi ponad 61 600 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMerzy prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Nasi ludzie są źródłem naszego sukcesu i cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Analyst
Słowa kluczowe: analyst, performance

Przetłumaczone przez Google

2 lata