Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Outreach specialist w Admix Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

128 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Evgeniya
Evgeniya
HR-menedzher
0.5 roku
Dnipro
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna
Przeprowadzka do innego miasta

My, firma Admix Global, istniejemy od 2016 roku i przez ten czas udało nam się ugruntować pozycję innowatora w branży. Nasza firma promuje zarówno witryny własne, jak i SaaS, a także witryny klientów. Prawie wszystkie projekty kierowane są na rynek amerykański i europejski. W 2022 roku Admix Global znalazł się na liście Top 100 najszybciej rozwijających się firm, a w 2023 roku został uznany przez Clutch za najlepszą agencję linkbuildingową.

W związku z powiększaniem się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Link Builder, na pełen etat.

✅Czego oczekujemy od kandydata:

— staż pracy na podobnym stanowisku 3-6 miesięcy;

— podstawowa wiedza na temat doboru dawców do ośrodka;

— umiejętność oceny jakości dawcy;

— doświadczenie z Ahrefs, Like Web, Snov.io (lub innymi narzędziami do mailingu i śledzenia współczynnika otwarć/odpowiedzi);

— podstawowa wiedza na temat SEO;

— doświadczenie w komunikowaniu się z webmasterami w sprawie miejsc docelowych na ich stronach;

— znajomość języka angielskiego na poziomie B2 i wyższym;

— doświadczenie w pracy z treścią (korekta) będzie dodatkowym atutem;

— doświadczenie ze strategią Broken Links będzie dodatkowym atutem;

lub nie potrafić wykonać żadnej z powyższych czynności, ale interesować się SEO i rozwojem marketingu (i bardzo szybko się uczyć).

✅Co będzie wchodzić w zakres obowiązków:

— wyszukiwanie artykułów według metod Broken Link Building;

— praca ze słowami kluczowymi w celu wyszukiwania artykułów;

— analiza dawców i ich linków zwrotnych według określonych parametrów;

— ocena jakości dawców;

— filtrowanie listy dawców i wykluczanie tych, którzy się nie nadają;

— współpraca z Ahrefs i podobnymi stronami internetowymi (w celu wyszukiwania i wybierania odpowiednich witryn);

— wysyłanie listów do webmasterów, dziennikarzy i autorów artykułów w celu dalszej wymiany linków;

— śledzenie statystyk i wypełnianie raportów z wykonanej pracy.

✅Co oferujemy:

— możliwość rozwoju zawodowego;

— możliwość zmiany kierunków pracy w firmie, przejścia do innego działu;

— konkurencyjne wynagrodzenie (z regularnymi zmianami);

— wynagrodzenie jest wypłacane stabilnie i bez opóźnień;

- godziny pracy: pon.-pt. od 09:00 do 18:00, przerwa płynąca. Weekendy sobota — niedziela;

— opłacenie kursów języka angielskiego;

— płatny okres próbny;

— oficjalna rejestracja;

— praca w biurze lub zdalnie (opcjonalnie);

— płatny urlop 24 dni w roku Szpital.

Firma ma wystarczająco dużo udanych przypadków wzrostu od stanowisk podstawowych do stanowisk kierowniczych. Wszyscy kierownicy projektów rozwijali się w firmie zaczynając od podstawowych stanowisk, takich jak menedżer treści.

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: SEO, outreach, ahrefs, Similar Web, Snov.io

Przetłumaczone przez Google

0.5 roku
Dnipro
Pełny etat