Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Oracle PL/SQL developer w Smart Solutions

Opublikowano ponad 30 dni temu

844 wyświetlenia

3 aplikacje   1 odpowiedź

Smart Solutions
Recruit Agency
0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Intermediate
Praca zdalna

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w tworzeniu systemów informatycznych dla elektronicznego zarządzania administracją państwową, państwową i korporacyjną. Rozważamy tylko kandydatów z Ukrainy!

Wymagania kandydata:

3 lata doświadczenia w pracy na stosie oracl/plsql;

Doświadczenie w tworzeniu struktury złożonych baz danych;

Profesjonalna znajomość języka PL/SQL;

Doświadczenie w optymalizacji wydajności zapytań SQL;

Mile widziana znajomość html/javascript i xml w pl/sql.

Obowiązki:

Pisanie działającego, dobrze ustrukturyzowanego, zarządzanego kodu oprogramowania zgodnie z wymaganiami;

Analiza istniejących funkcji i procesów w celu zwiększenia wydajności i stabilności systemu;

Korekta wad produktów na podstawie zgłoszeń.

Warunki:

Oficjalne zatrudnienie;

Pracę w wygodnym biurze (Palats, Ukraina). Rozważamy również format pracy zdalnej;

Konkurencyjne wynagrodzenie;

Ciekawe ambitne projekty, rozwój zawodowy.

Specjalizacje: BackEnd
Słowa kluczowe: sql, JavaScript, Oracle & PL/SQL, pl/sql, HTML/CSS