Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Oracle Finance consultant w Unitask Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

526 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Unitask Group
IT Services and IT Consulting
0 recenzji
Julia
Julia
Sourcer
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Szukamy wsparcia finansowego, jest częścią zespołu ERP w dziale finansów pod numerem 888. Wspieranie procesów finansowych, budowanie raportów, analiza danych za pomocą zapytań SQL, konfigurowanie systemu zgodnie z wymaganiami oraz badanie i naprawianie błędów ERP.

Od 1994 roku Unitask jest jedyną firmą w Izraelu, której inżynierowie opracowali unikalne rozwiązania wdrażane przez największe światowe organizacje, ułatwiające i upraszczające procesy pracy z aplikacjami Oracle.

Grupa Unitask posiada sześć spółek zależnych, które wzajemnie się uzupełniają, dostarczając naszym klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z naciskiem na profesjonalizm w swojej dziedzinie.

Grupa współpracuje z wiodącymi firmami takimi jak Amazon i SAP, Qlik

Nasi zadowoleni klienci (Mellanox, TEVA, Playtika, Ceasarstone, Payoneer i inni) świadczą o naszym bogatym doświadczeniu i umiejętności znalezienia najlepszego połączenia sprawdzonej metodologii, wiodących technologii, dogłębnego zrozumienia potrzeb organizacji.

Cały czas szukamy kreatywnych i wykwalifikowanych osób, bo wiemy - najlepszych fachowców - dla najlepszego towarzystwa!

Opis Projektu

Szukamy wsparcia finansowego, jest częścią zespołu ERP w dziale finansów pod numerem 888.

Wspieranie procesów finansowych, budowanie raportów, analiza danych za pomocą zapytań SQL, konfigurowanie systemu zgodnie z wymaganiami oraz badanie i naprawianie błędów ERP.

Kluczowe umiejętności i możliwości

  • Minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu lub wsparciu systemów ERP (Oracle/SAP/Microsoft). - musi
  • ERP Financial experience – wsparcie modułów finansowych. - musi
  • Komunikowanie się płynnie (w mowie/w piśmie) w języku angielskim. - musi
  • Doskonałe rozwiązywanie problemów z silnymi umiejętnościami analitycznymi.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i umiejętność ustalania priorytetów.
  • Myślenie nieszablonowe i wykazana umiejętność znajdowania kreatywnych rozwiązań.
  • Certyfikowany księgowy (CPA). – zaleta
  • Zorientowany na obsługę i gracz zespołowy.
  • Głębokie zrozumienie procesów biznesowych.
  • Dobre umiejętności interpersonalne i umiejętności obsługi klienta
  • Doskonałe zarządzanie czasem i zdolności organizacyjne

Twoje obowiązki

  • Wspieranie bieżących wdrożeń, prowadzenie szkoleń i pomoc w testowaniu rozwiązań z użytkownikami.
  • Badanie i analiza problemów w złożonych systemach.
  • Dostarczanie dokumentacji wymagań, projektu biznesowego i technicznego.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości z towarzyszącą dokumentacją planu testów.
  • Dobre umiejętności interpersonalne i obsługi klienta.

Oferujemy

  • Stały kontrakt z liderem innowacji i doradztwa inżynieryjnego
  • 100% praca zdalna
  • Kultura zarządzania oparta na zaufaniu
  • Uczestnicz tylko w projektach międzynarodowych
  • Bonusy za polecanie znajomych do Unitask Group
  • Ewolucja kariery
  • Płatny czas wolny (urlop, choroba i święta w Twoim kraju)

Specjalizacje: Others

Przetłumaczone przez Google

2 lata