Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Open Vacancy: Head of Marketing w Intropia

Opublikowano ponad 30 dni temu

144 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Intropia
Intropia
intropia | web3 talent partner
0 recenzji
Anton
Anton
recruiter
Więcej niż 5 lat
California
Advanced/Fluent
Praca zdalna

CyberConnect poszukuje kierownika ds. marketingu treści do opracowania i realizacji kompleksowej strategii marketingowej, która zwiększa świadomość misji firmy polegającej na zmianie krajobrazu sieci społecznościowych.

Otwarty wakat: szef marketingu

Idealny kandydat będzie miał doświadczenie w marketingu treści, pisaniu, redagowaniu, dziennikarstwie lub w innej odpowiedniej dziedzinie i będzie odpowiedzialny za kierowanie rozwojem programu marketingu treści zorientowanego na produkt.

Obejmuje to tworzenie kalendarza treści i planu redakcyjnego dla materiałów, takich jak posty na blogu, długie przewodniki, studia przypadków i inne.

Kierownik ds. marketingu treści będzie ściśle współpracować z zespołami wielofunkcyjnymi, w tym z działami marketingu, produktu, sprzedaży, projektowania i innymi, aby zidentyfikować atrakcyjne historie i tematy, które rezonują z docelowymi odbiorcami.

Obowiązki:

  • Opracowanie i realizacja kompleksowej strategii marketingowej w celu podniesienia świadomości produktu i misji firmy.
  • Kieruj rozwojem programu marketingu treści skoncentrowanego na produkcie.
  • Współpracuj z ekspertami dziedzinowymi w całej firmie, aby zbierać informacje na temat możliwości, trendów branżowych i konkurencyjnych, a następnie przekształcać je w atrakcyjne treści, które pokazują przywództwo i innowacyjność CyberConnect.
  • Wyszukuj, pisz i edytuj treści dla kanałów należących do firmy.
  • Współpracuj z zespołami ds. produktów i BD, aby wyznaczyć cele dotyczące zaangażowania w treści i zidentyfikować możliwości wzmocnienia i rozpowszechniania treści.
  • Zarządzaj wysoce współzależnymi projektami i kontroluj różne strumienie pracy, budując procesy i kalendarze treści.

Wymagania:

  • 4-7 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego w marketingu treści, pisaniu, redagowaniu, dziennikarstwie lub innej odpowiedniej dziedzinie.
  • Wyjątkowe umiejętności pisania i redagowania.
  • Znajomość strategii SEO i najlepszych praktyk w zakresie tworzenia treści będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w firmie zajmującej się mediami społecznościowymi lub społeczności programistów jest wspaniałym plusem, ale w żadnym wypadku nie jest wymagane.
  • Silne umiejętności komunikacyjne z możliwością dostosowania sposobu komunikacji, aby jak najlepiej dotrzeć i zaangażować odbiorców.
  • Umiejętność zarządzania wysoce współzależnymi projektami i utrzymywania różnych strumieni pracy na właściwym torze poprzez budowanie procesów i kalendarzy treści.
  • Żywe zainteresowanie nauką o tym, jak to działa i wyjaśnianiem pojęć technicznych w sposób dostępny dla wszystkich czytelników.
  • Zainteresowanie web3 i chęć zagłębienia się w tę przestrzeń.

Kultura i korzyści:

W CyberConnect cenimy zdrowie i dobre samopoczucie oraz oferujemy najwyższej klasy świadczenia, w tym ubezpieczenie zdrowotne, dentystyczne i okulistyczne. Zachęcamy również nasz zespół do brania wolnego czasu na odpoczynek i regenerację sił, oferując nieograniczony płatny urlop. Zapewniany jest lunch, osobiście lub w formie kredytu na lunch dla zdalnych członków zespołu. Dodatkowo nasz zespół wyjeżdża dwa razy w roku na rekolekcje i są w nim plusy. Wierzymy w budowanie zaufania i silnego poczucia wspólnoty wśród członków naszego zespołu poprzez współpracę w realizacji naszej misji.

Zobowiązujemy się do promowania i celebrowania różnorodności oraz integracji i gorąco zachęcamy do składania aplikacji przez wszystkich, niezależnie od pochodzenia i doświadczenia życiowego. Jeśli chcesz być częścią czegoś doniosłego, czekamy na wiadomość od Ciebie.

Odszkodowanie:

Stanowisko Head of Content Marketing oferuje konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale od 100 000 do 150 000 USD plus konkurencyjny kapitał własny.

Lokalizacja:

Jest to odległa pozycja preferowana w strefie czasowej USA.

O nas:

CyberConnect to zdecentralizowany protokół grafów społecznościowych z suwerennością tożsamości do masowej adopcji i efektów sieciowych. Nasz protokół umożliwia użytkownikom tworzenie profili jako kotwicy zdecentralizowanych tożsamości użytkowników, umożliwiając im bezproblemowe przemieszczanie się po kilku aplikacjach dApps bez konieczności ponownego tworzenia sieci na każdej nowej platformie.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o DM 😊

#HeadOfMarketing #ContentMarketing #Media społecznościowe #SEO #Blockchain #Web3

Specjalizacje: Marketing, SEO
Słowa kluczowe: Marketing, Marketing specialist, SEO, Web3, Marketing Strategy

California