Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Office Manager w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

331 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

4
2 recenzji
Olena Yurovska
It-recruiter
Więcej niż 3 lata
Limassol
Upper Intermediate

Rozwijamy i dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla branży iGaming, stale ulepszając nasze marki oprogramowania i projektując nowe produkty. Teraz szukamy proaktywnego, wysoce zmotywowanego i utalentowanego Office Managera, który otworzy nasze nowe wspaniałe biuro na Cyprze.

Obowiązki

• Obsługa wszystkich zadań administracyjnych, organizowanie dokumentów, współpraca z kontami w celu składania wniosków o dokumenty itp.

• Zamawianie artykułów piśmiennych i mebli

• Zarządzanie budżetami biurowymi/śledzenie wydatków budżetowych

• Zarządzaj relacjami z dostawcami, usługodawcami i właścicielami, upewniając się, że wszystkie pozycje są fakturowane i opłacane na czas

• Powitanie gości

• Zarządzanie personelem sprzątającym\Zarządzanie zaopatrzeniem

• Pomoc w organizowaniu imprez firmowych, takich jak budowanie zespołu, imprezy, kolacje dla partnerów itp.

• Inne obowiązki zgodnie z przydziałem

Lista kontrolna

Muszę mieć:

• Umiejętność ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów, wielozadaniowość

• Biegła znajomość języka angielskiego, rosyjskiego

• Sprawdzone zarządzanie biurem, doświadczenie administracyjne (asystent) co najmniej 3 lata

• Silne umiejętności komunikacyjne, pisemne/werbalne

• Wyjątkowe zdolności organizacyjne i nienaganna dbałość o szczegóły

Opcjonalny:

Doświadczenie jako osobisty asystent, jak również

Warunki pracy

• Bycie częścią silnego środowiska zawodowego

• Kultura charakteryzująca się ciekawością, humorem, ambicjami, ludźmi gotowymi do wzajemnej pomocy

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Płatny urlop: 20 dni roboczych rocznie

• Płatne zwolnienia lekarskie: 10 dni roboczych bez listy lekarskiej + 30 dni z listą lekarską

• Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego (online)

• Do 80% rekompensaty za naukę po okresie próbnym

• Rośnie szansa na karierę zawodową i zawodową

• Budowanie zespołów i działalność korporacyjna

Specjalizacje: Support
Słowa kluczowe: Office Work, Cyprus, office manager

Limassol