Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

NODE-RED Developer w PM Partners

Opublikowano ponad 30 dni temu

615 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Pre-Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

PM Partners to firma outsourcingowa zajmująca się tworzeniem oprogramowania i przetwarzaniem danych. Naszą misją jest tworzenie technologii, które mają znaczący wpływ na jakość życia człowieka. Naszym celem jest wykorzystanie naszego bogatego doświadczenia i umiejętności, aby pomóc milionom ludzi na całym świecie osiągnąć wysoki standard życia.

Poszukujemy osoby, która będzie:

• tworzyć i modyfikować procesy biznesowe w Node-RED;

• tworzyć Nods w JavaScript;

• tworzyć chatboty (Viber, Telegram);

• testować i eliminować błędy podczas tworzenia oprogramowania;

• wykonać wstępne testy i wsparcie UAT;

• udzielanie wsparcia metodycznego, opracowywanie i doskonalenie dokumentacji technicznej.

Jesteś odpowiedni, jeśli masz:

• praktyczne doświadczenie z Node-RED;

• podstawowa znajomość języka JavaScript;

• zrozumienie usług sieciowych (REST, Web API) i najlepszych praktyk;

• zrozumienie baz danych (PostgreSQL\MySQL) i doświadczenie z SQL.

Obowiązki:

• Badać, identyfikować, rozwijać i wdrażać rozwiązania spełniające wymagania procesu NodeRed.

• Zintegruj różne bezpośrednie i pośrednie łączniki, takie jak API i MQTT, z NodeRed.

• Ciągłe doskonalenie istniejących rozwiązań (zwłaszcza z perspektywy użytkownika końcowego).

• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych aplikacji NodeRed i konektorów.

• Zadawaj ukierunkowane pytania, aby szybko zrozumieć źródło problemu.

• Rozmawiaj z użytkownikami, wykonując szereg czynności, przez telefon, e-mail lub czat, aż do rozwiązania problemu technicznego.

• Przekazuj klientom szybkie i dokładne informacje zwrotne w przypadku problemów.

• Upewnij się, że wszystkie problemy/wymagania są prawidłowo zarejestrowane.

• Ustalaj priorytety i zarządzaj kilkoma otwartymi sprawami jednocześnie.

• Dokumentacja zaprogramowanych rozwiązań dla użytkownika końcowego.

• Twórz artykuły oparte na wiedzy w oparciu o rozwiązanie problemów.

• Przeprowadzaj sesje dzielenia się wiedzą z użytkownikami.

Będzie plusem

• doświadczenie w pracy z kolejkami RabbitMQ;

• proaktywność i chęć do nauki i rozwoju.

Specjalizacje: JavaScript
Słowa kluczowe: JavaScript, engineer, developer, postgresql, node-red