Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

New Business Manager/Sales manager w Netpeak Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

225 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

5
6 recenzji
Yana Koziuchenko
IT Recruiter
2 lata
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Zostań częścią zespołu i w ciągu 6 miesięcy możesz awansować na stanowisko Szefa Sprzedaży!

Poszukujemy doświadczonego Sales Managera, który dołączy do zespołu Asolytics.

Asolytics to startup będący częścią grupy firm Netpeak. Nasz produkt ułatwi klientom promowanie aplikacji i uzyskanie organicznych instalacji. Pomoże analizować rynek aplikacji mobilnych, szybko zebrać rdzeń semantyczny, zoptymalizować metatagi aplikacji, pracować z analityką.

Co oferujemy:

1. Wynagrodzenie uzależnione od rozmowy kwalifikacyjnej i wyników sprzedaży.

2. Urlop coroczny (24 dni kalendarzowe) i dni chorobowe bez zaświadczenia lekarskiego.

3. W pełni zdalną pracę z elastycznym grafikiem (rozpoczęcie dnia pracy od 8:00 do 10:00 do wyboru)

4. Możliwość pracy całkowicie zdalnej lub w biurze (Odessa, Kijów, Charków, Czerkasy, Użhorod, Lwów, Równe, Krzywy Róg). Biura są autonomiczne w przypadku przerw w dostawie prądu.

5. Współpraca z zachodnimi rynkami (USA i Europa)

6. Bądź częścią procesu tworzenia nowego produktu ponad rynek ASO. I możliwość jak największego wpływu na produkt.

7. Praca z ciekawym produktem, który stale się rozwija i pomaga klientom promować ich aplikacje.

8. Liderzy postępowi, otwarci na nowe pomysły i zorientowani na wyniki. Przy okazji będzie można podyskutować o pomysłach z założycielem i dyrektorem generalnym Netpeak Group, Artemem Borodatiukiem

9. Szybkie podejmowanie decyzji i testowanie pomysłów — minimum biurokracji. Maksymalna niezależność w podejmowaniu decyzji dotyczących przepływu sprzedaży.

10. Praca ze zmotywowanym zespołem zainteresowanym produktem.

11. Dostęp do wszystkich zasobów Netpeak Group (wymiana doświadczeń, szkolenia, doradztwo itp.).

12. Udział w konferencjach i seminariach organizowanych przez Netpeak Group.

Wiedza i umiejętności zawodowe:

1. Doświadczenie w pracy w firmie informatycznej min. 2 lata.

2. Doświadczenie w budowaniu i zmienianiu procesów w zespole sprzedażowym.

3. Doświadczenie z rynkiem amerykańskim i europejskim.

4. Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

5. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne (pisemne i ustne), które są jasne i zwięzłe.

6. Orientacja na osiągnięcia i wyniki.

7. Znajomość arkuszy kalkulacyjnych i umiejętność tworzenia raportów wizualnych.

Fajnie, jeśli masz ducha przedsiębiorcy!

Czy (la) był start-upem, zanim stał się głównym nurtem i sprzedawał (la) kawałki kukurydzy nocą poza klubem, czy też (la) labs za pieniądze kolegom z grupy?

Z przyjemnością poznamy Twoje doświadczenia biznesowe na spotkaniu :)

Obowiązki funkcjonalne:

1. Skonfiguruj przedsprzedaż.

2. Bądź częścią procesu podejmowania decyzji rozwojowych, pracuj z opiniami, porównuj z konkurencją.

3. Stwórz nowe kanały sprzedaży i rozwijaj je.

4. Zbuduj potok sprzedaży, aby zapewnić stały przepływ sprzedaży.

5. Udział w tworzeniu strategii sprzedaży i rozwoju produktów.

6. Wyszukiwanie leadów, przeprowadzanie rozmów demonstracyjnych z potencjalnymi klientami.

7. Generuj nowe możliwości sprzedaży poprzez różne kanały, w tym aktywne poszukiwanie i profesjonalną sieć.

8. Pracuj nad osiągnięciem miesięcznych i kwartalnych celów dotyczących sprzedaży i przychodów.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales, Product, aso, saas, New Business Manager

Przetłumaczone przez Google

2 lata