Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

New Business Manager в ENKO w Dzen

Opublikowano ponad 30 dni temu

713 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

Dzen
Dzen
Recruitment Agency
0 recenzji
1 rok
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

ENKO to wytwórnia muzyczna, która zrzesza topowych ukraińskich artystów i realizuje ambitne projekty ze znanymi markami. Poszukujemy New Business Managera, który dołączy do naszego ambitnego zespołu i pomoże zwiększyć wolumen sprzedaży firmy.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z systemami CRM, pewne umiejętności sprzedażowe i umiejętność znajdowania nowych klientów, to czekamy na Twoje CV!

Kim jest nasz idealny kandydat:

  • ma doświadczenie w sprzedaży od 1 roku i może pochwalić się sprawami
  • wie, jak realizować plany sprzedażowe i potrafi to udowodnić na przykładach
  • umie znaleźć potrzebne informacje w Internecie
  • wie, jak pracować z Arkuszami Google, Dokumentami Google i systemami CRM
  • umie zaprezentować produkt i prowadzić negocjacje, także te długie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1+
  • proaktywny i zmotywowany, zdolny do samodzielnej pracy i osiągania wyznaczonych celów.

Jakie zadania i obowiązki Cię czekają:

  • Przetwarzanie wniosków przychodzących od potencjalnych klientów.
  • Negocjacje z klientami i sprzedaż usług firmy.
  • Codzienna praca z systemem CRM w celu efektywnego zarządzania bazą klientów i raportowania
  • Poszukiwanie nowych klientów i aktywna praca z istniejącą bazą klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie wyznaczonych celów.
  • Pisanie kontynuacji i listów w celu zapewnienia aktywnej interakcji z klientami
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów w celu sprzedaży usług firmy.
  • Rozwój określonego kierunku usługi i poszukiwanie nowych kanałów jej promocji i wzrostu sprzedaży.

Czego oczekujemy w pierwszym miesiącu współpracy:

Szybki onboarding, zrozumienie usług, specyfiki sprzedaży. 5 klientów jest w fazie aktywnych negocjacji.

Co oferujemy:

  • pracę w ambitnym zespole, który wie, jak wyznaczać cele i je osiągać;
  • w zespole z czołówką ukraińskich artystów: alyona alyona, KALUSH, Skofka, Kozak Siromaha i to nie wszystko;
  • gdzie realizują duże i ambitne projekty z takimi markami jak PUMA, Unilever, Sprite i wiele innych;
  • przejrzysty system rozwoju kariery w firmie;
  • gwarantowane i uczciwe wynagrodzenie — nie zwolniliśmy żadnego pracownika z powodu wojny i nadal płacimy za pracę na czas;
  • pakiet benefitów od firmy;
  • aktywna kultura korporacyjna, w której jest miejsce zarówno na naukę, jak i rozrywkę.

Warunki pracy:

  • Grafik jest elastyczny, pn-pt, 8-godzinny dzień pracy.
  • Do wyboru forma pracy: biuro lub zdalna. Możliwe jest pełne zdalne sterowanie.
  • W Kijowie niedaleko Drużby Narodowa jest przytulne biuro z generatorem i Starlinkem na wypadek, gdybyś potrzebował miejsca do pracy.

Praca w ENKO to możliwość szybkiego rozwoju, pracy z czołowymi ukraińskimi artystami oraz uczestniczenia w realizacji dużych i ciekawych projektów.

Czy nasz wakat odpowiedział? Wyślij swoje CV już teraz, z przyjemnością Cię poznamy!

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales, business development manager

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Kijów