Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Network Architect w EPAM Ukraine

28 marca

92 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Brak doświadczenia
Intermediate
Pełny etat

Poszukujemy wysoko wykwalifikowanego architekta sieci ze specjalistyczną wiedzą w zakresie infrastruktury i operacji IT, Microsoft Azure.

OPIS

Obowiązki

  • Zaprojektuj infrastrukturę sieciową klienta, zapewniając jej skalowalność, bezpieczeństwo i niezawodność

Wymagania

  • Ponad 10 lat doświadczenia w inżynierii sieciowej
  • Ponad 5 lat doświadczenia jako architekt sieci
  • Doświadczenie w chmurze z Microsoft Azure (AZ 700)
  • Ponad 5 lat doświadczenia w firewallach korporacyjnych (monitorowanie i konsolidacja reguł, segmentacja Północ-Południe i Wschód-Zachód)
  • Ponad 5 lat praktycznego doświadczenia w zakresie infrastruktury sieciowej (wdrażanie, wydajność, rozwiązywanie problemów)
  • Szerokie zrozumienie powiązanych technologii i narzędzi w zakresie sprzętu i oprogramowania, w tym NetFlow, Wireshark, Powershell
  • Certyfikaty: wymagany jest CCNP, miło jest mieć CCIE lub JNCIE
  • Znajomość i certyfikaty SD-WAN
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów – umiejętność rekomendowania rozwiązań taktycznych i strategicznych
  • Silne zaangażowanie interesariuszy i umiejętności komunikacyjne
  • Potrafi tłumaczyć problemy techniczne, ich skutki i rozwiązania dla odbiorców na poziomie C
  • Potrafi współpracować z zespołami ds. rozwoju/produktów i inżynierami infrastruktury, aby zrozumieć szczegóły wdrożeń
  • Płynna znajomość języka angielskiego (B2+/C1)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery w globalnej jednostce infrastruktury i operacji IT EPAM
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zróżnicowane programy L&D

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: architect, network

Pełny etat