Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

.Net TechLead (Azure, Angular, IAC) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

118 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Lwów
Intermediate

Poszukujemy pasjonatów i doświadczonych liderów w dziedzinie technologii, którzy dołączą do naszego zespołu. Jeśli jesteś innowacyjnym liderem z dużym doświadczeniem w technologiach Azure i .NET, czekamy na Twoją opinię.

Wybrany kandydat będzie kierował inicjatywami technologicznymi, napędzał rozwój wysokiej jakości rozwiązań programowych i był mentorem dla członków zespołu.

Naszym Klientem jest audyt, doradztwo zarządcze, usługi podatkowe i prawne.

Obowiązki

  • Kieruj i nadzoruj inicjatywy technologiczne na platformie Azure
  • Projektuj, rozwijaj i utrzymuj aplikacje przy użyciu Azure Serverless (ACA, AZFN), ASB, EventHub i Azure SQL
  • Twórz solidne i wydajne rozwiązania przy użyciu platformy .NET
  • Wdrażaj infrastrukturę jako kod (IaC) przy użyciu narzędzi takich jak Terraform, ARM, AWS CDK lub podobnych
  • Rozwijaj i utrzymuj interfejsy użytkownika za pomocą Angular
  • Przeprowadzaj recenzje kodu, zapewniaj jakość kodu i pisz testy jednostkowe, aby utrzymać wysokie standardy
  • Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi w celu definiowania, projektowania i wdrażania nowych funkcji
  • Mentoruj i prowadź programistów, promując najlepsze praktyki i techniki programistyczne
  • Współpracuj z klientami, aby zrozumieć ich wymagania i dostarczać rozwiązania technologiczne, które spełniają ich potrzeby

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnych stanowiskach, ze szczególnym uwzględnieniem technologii Azure i .NET
  • Rozbudowane, praktyczne doświadczenie z platformą Azure Serverless (ACA, AZFN), ASB, EventHub i Azure SQL
  • Znajomość .NET i Angular
  • Doświadczenie z narzędziami Infrastructure as Code (IaC), takimi jak Terraform, ARM, AWS CDK lub podobnymi
  • Cechuje się dużą motywacją oraz umiejętnością samodzielnego inicjowania i prowadzenia nowych projektów
  • Silne podejście do klienta oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Miło jest mieć

  • Doświadczenie z bicepsem

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość uczenia się i ciągłego rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 53 150 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: .NET, Azure, Angular
Słowa kluczowe: .NET, Azure, angular, iac, techlead

Lwów