Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior .Net Developer w Unitask Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

494 wyświetlenia

5 aplikacji   0 odpowiedzi

Unitask Group
IT Services and IT Consulting
0 recenzji
Julia
Julia
Sourcer
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Iconduct wiodąca firma zajmująca się platformą IPaaS, która dostarcza rozwiązania integracyjne, które umożliwiają użytkownikom łatwą i elegancką konfigurację oraz skomplikowane przełączanie systemów z zerowym kodowaniem w środowisku chmurowym, wieloplatformowym lub hybrydowym, poszukuje wysoce zmotywowanego programisty. Platforma znajduje się w chmurze AWS i korzysta z usług zarządzanych przez AWS.

Jako starszy programista będziesz

  • Implementuj funkcje przy użyciu backendu .NET, Angular 2+ i ASP.NET Web Forms
  • Pracuj w środowisku multitechnologicznym i ucz się nowych technologii
  • Ulepszaj architekturę i technologie produktów, bądź częścią komitetu technicznego produktu
  • Mieć wpływ na rozwój produktu

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat praktycznego doświadczenia jako C# .NET i .NET Core.- Wymagane
  • Dobra znajomość SQL i MS SQL - warunek konieczny
  • Doświadczenie w budowaniu rozproszonych, wielowarstwowych systemów charakteryzujących się wysoką przepustowością, niskimi opóźnieniami i wysoką dostępnością — pozycja obowiązkowa
  • Doświadczenie z dowolnym brokerem wiadomości lub wzorcami pub/sub – wymagane
  • Dobra znajomość sieci - zaleta
  • Co najmniej 2 lata praktycznego doświadczenia w programowaniu Front End (JS, HTML, CSS, Angular/ React/ Vue)- Advantage
  • Doświadczenie w architekturze i rozwoju mikroserwisów - Advantage
  • Dogłębna znajomość metodyki Scrum/Agile – Advantage
  • Zrozumienie ASP.NET Web Forms – zaleta

Oferujemy

Pracując w naszym dynamicznym środowisku zyskasz swobodę działania, zaufanie kadry zarządzającej oraz możliwość realizacji projektów od „0” przez wyjście do produkcji

Również:

  • Wymagające zadania
  • Możliwość poznania nowych podejść w bardzo poszukiwanych technologiach chmurowych
  • Wzrost kariera
  • Płatny urlop (20 dni roboczych w roku)
  • Płatne zwolnienia lekarskie
  • Stałe godziny pracy
  • Przyjazny zespół ekspertów, którzy Cię inspirują i wspierają

Specjalizacje: .NET