Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 150$ - 300$

Middle/Senior Web Developer w Wildix

Opublikowano ponad 30 dni temu

465 wyświetleń

5 aplikacji   0 odpowiedzi

Wildix
Wildix
Product / Telecom
0 recenzji
Maria Belonozhko
Global Recruitment Manager at Wildix
1500 - 3000$
2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Wildix, wiodący europejski dostawca rozwiązań UCaaS w zestawieniu Gartner® Magic Quadrant™ na rok 2021. Wildix to międzynarodowa firma opracowująca rozwiązania do komunikacji biznesowej, specjalizująca się w produktach VoIP, rozwiązaniach Unified Communications i WebRTC. Firma działa na rynku europejskim i amerykańskim, posiada własne centrum badawczo-rozwojowe w Odessie oraz biura sprzedaży we Włoszech, Francji, Niemczech, Holandii i USA. Poszukujemy średniego/starszego Web Developera, który dołączy do naszego zespołu.

Wymagane umiejętności:

PHP Ponad 4 lata komercyjnego rozwoju

JS/Node.js Ponad 4 lata rozwoju komercyjnego

Głębokie zrozumienie zasad OOP, SOLID, DRY, TDD, DDD, wzorców projektowych i standardów PSR

Dobra znajomość SQL: silniki, indeksy, optymalizacja, transakcje itp.

Doświadczenie z *nix

Doświadczenie w usługach AWS (EC2, ECS, S3, Lambda, API Gateway, CloudFront)

Atutem jest doświadczenie w:

Doświadczenie w pracy zespołowej: Agile (Kanban), Jira, Git

Znajomość i doświadczenie z NoSQL i indeksami (elastic i redis)

Doświadczenie z testami jednostkowymi i ciągłą integracją

Znajomość i doświadczenie z WebRTC

Znajomość protokołów SIP/RTP

Zrozumienie refaktoryzacji

Zrozumienie podstaw sieci (HTML, CSS, HTTP, FTP, SSH, LAMP, Nginx…)

Wysoki poziom odpowiedzialności

Wielka dbałość o szczegóły

Obowiązki:

Wsparcie i rozwój istniejącej bazy kodu (PHP, JS, SQL)

Rozwój nowych mikroserwisów (AWS, API gateway, lambda)

Doskonalenie istniejącej infrastruktury mikroserwisów (JS, PHP)

Optymalizacja SQL (projekty analityczne) złożonych zapytań

Refaktoryzacja (PHP, SQL)

Przekazywanie rekomendacji kierownikowi zespołu w celu ulepszenia procedur, systemów i narzędzi programistycznych.

Dostarczaj aktualizacje szacunków nakładu pracy i statusu przydzielonych zadań;

Oferujemy:

Pracuj w międzynarodowej firmie

Godziny pracy (9:00-18:00 lub 10:00-19:00)

Możliwości rozwoju kariery

Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

kursy angielskiego

Ubezpieczenie medyczne

Pokrycie kosztów konferencji certyfikacyjnych i IT

Możliwa współpraca zdalna

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: PHP, Web Development, Web Development

2 lata