Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 300$ - 600$

Middle+/Senior Unity Developer w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

393 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

4
2 recenzji
Olena Yurovska
It-recruiter
3000 - 6000$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Jesteśmy zespołem, który pomaga firmom szybciej się skalować, zatrudniając pracowników zdalnych i zaspokajając potrzeby kadrowe.

Wymagania:

• Dobra znajomość C# i Unity

• Biegły zarówno w debugowaniu, jak i profilowaniu

• Doświadczenie z oprogramowaniem do kontroli wersji (Git ) i jego wykorzystaniem w Unity

• Potrafi pracować w ramach standardu kodowania i tworzyć przejrzysty, wydajny kod, który jest łatwo zrozumiały dla innych

• Zrozumienie systemu Unity UI

• Doświadczenie z wstrzykiwaniem zależności (Zenject)

Punkt bonusowy:

• Licencjat/MS w dziedzinie informatyki lub stopień równoważny

• Pasja do bycia na bieżąco z szybko zmieniającymi się ulepszeniami i funkcjami w Unity

• Znajomość pracy w zwinnym środowisku programistycznym

• Doświadczenie w pracy z wydanymi aplikacjami na iOS i/lub Androida

Ponad 3 lata doświadczenia z Unity

Angielski: Upper-Intermediate lub wyższy

Wynagrodzenie: 3000-6000 $ brutto

Obowiązki:

• Opracuj kod w oparciu o nasze priorytetowe elementy zaległości

• Przejmij własność funkcji od prototypu do produkcji

• Uczestniczyć w planowaniu sprintów i zadań związanych z architekturą i zakresem

• Wczesne zgłaszanie potencjalnych problemów lub potrzeb związanych z refaktoryzacją, eskalacja problemów na bieżąco

Jako programista Unity będziesz odpowiedzialny za opracowywanie, testowanie i budowanie kluczowych funkcji naszej aplikacji, a także za zgłaszanie, śledzenie i dokumentowanie znalezionych problemów lub błędów. Będziesz ściśle współpracować z innymi programistami i artystami.

Co oferujemy:

• Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami technologicznymi w zakresie AR, Depth Camera, renderowania 3D i uczenia maszynowego

• Możliwość szybkiego przejęcia odpowiedzialności i szybkiego uczenia się, ponieważ jesteśmy małym, zwinnym i ambitnym zespołem, który musi stale stawiać czoła nowym wyzwaniom

• Możliwość uczestniczenia w tworzeniu globalnego produktu od podstaw i realnego wpływu na jego projekt i efekt końcowy

Opis Firmy:

Nasz projekt to aplikacja, która pozwala stworzyć tętniący życiem, animowany wszechświat 3D, używając jedynie telefonu komórkowego. Jest to jeszcze nie wydana aplikacja do wirtualnej rozrywki, w której użytkownicy tworzą swoje awatary, dostosowują je i wyrażają siebie poprzez animowane teledyski, historie i vlogi.

Naszą pasją jest dawanie każdemu swobody wyrażania siebie i zostania gawędziarzami.

Nasza firma została założona w 2018 roku w Sztokholmie w Szwecji. Nasi inwestorzy pochodzą z branży gier, technologii i rozrywki.

Specjalizacje: Unity
Słowa kluczowe: C#, unity, unity3D