Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 350$

Middle/Senior PHP developer w Honeycomb Software1

Opublikowano ponad 30 dni temu

314 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 3500$
Więcej niż 3 lata
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Honeycomb Software to innowacyjna, szybko rozwijająca się firma programistyczna, która opracowuje produkty cyfrowe dla startupów i firm internetowych. Poszukujemy programisty PHP, który dołączy do naszego zespołu pracującego nad dalszym rozwojem istniejących platform.

Honeycomb Software to innowacyjna, szybko rozwijająca się firma programistyczna, która opracowuje produkty cyfrowe dla startupów i firm internetowych.

Poszukujemy programisty PHP , który dołączy do naszego zespołu pracującego nad dalszym rozwojem istniejących platform.

OPIS PROJEKTU:

To największy internetowy sprzedawca sprzętu CPAP do leczenia bezdechu sennego. To rodzinna firma z siedzibą w Houston, która działa online i przynosi zyski od 1999 roku.

Branża: usługi wellness i fitness

Stos techniczny: PHP, Vue.JS, MySQL, Magento, Kanban, GitLab, Jira

WYMAGANIA:

  • Ponad 3 lata w programowaniu w PHP
  • Mocna znajomość MySQL
  • Doświadczenie z Kanbanem
  • Doświadczenie z Magento
  • Dobra umiejętność komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim

OBOWIĄZKI:

  • Wykonuj zgłoszenia typu konserwacja i wsparcie w stylu Kanban wraz z naszymi sprintami, aby dostarczać pilne małe ulepszenia
  • Naprawiamy oraz wykonujemy zapytania ad-hoc w naszych bazach danych MySQL

OFERUJEMY:

  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Ciekawe długoterminowe projekty i ambitne zadania w zespole profesjonalistów
  • Możliwość nauki, rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Elastyczny grafik pracy
  • Płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i świadczenia socjalne od firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i regularne oceny wyników
  • Trudne zadania techniczne, szybkie cykle uczenia się i znaczące informacje zwrotne

Jeśli jesteś zainteresowany tą posadą, prześlij nam swoje CV! Porozmawiajmy!

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: engineer, developer, Office/Remote of your choice