Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

LINKBUILDER w Computools

Opublikowano ponad 30 dni temu

769 wyświetleń

5 aplikacji   0 odpowiedzi

Computools
Computools
Software Solutions
0 recenzji
0.5 roku
Intermediate
Praca zdalna

Poszukuję kandydata z Ukrainy (zdalnie) Angielski: Średnio zaawansowany i wyższy 6 miesięcy doświadczenia i więcej

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w budowaniu powiązań dla projektów kapitałowych;
  • Znajomość podstaw SEO: zrozumienie głównych wskaźników oceny jakości witryn darczyńców; podstawowa znajomość HTML;
  • Wysoki poziom znajomości Ahrefs;
  • Chęć rozwoju w kierunku Linkbuildingu.

Cechy osobiste, takie jak:

  • Odpowiedzialność;
  • Inicjatywa;
  • Analityczne myślenie;
  • Umiejętność pracy na wyniki;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Stężenie.

Znajomość języka:

  • Angielski wyższy średniozaawansowany.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Aby wyszukiwać witryny w wynikach Google według kluczowych zapytań, korzystając z narzędzi SEO;
  • Przeprowadzić prawidłowy dobór zasobów tematycznych zgodnie z określonymi metrykami;
  • Zbuduj odpowiednią komunikację z webmasterami, aby umieszczać darmowe linki na zasobach zewnętrznych – postach gościnnych;
  • Publikuj linki w zasobach tematycznych - forach;
  • Umieszczaj linki na stronach - katalogach;
  • Aby przeanalizować platformy, na których hostowane były konkurencyjne witryny;
  • Prowadź raporty z wykonanej pracy.

OFERUJEMY:

Pracę w zespole profesjonalistów:

  • Silny zespół gotowy do pomocy w rozwiązywaniu zadań.

Ciągły rozwój zawodowy:

  • Spotkania 1 na 1 i spotkania finansowe;
  • Indywidualny plan rozwoju, który pomaga osiągnąć pożądane cele na ścieżce kariery;
  • Płatne konferencje i certyfikaty;
  • Wykłady i warsztaty;
  • Bazy wiedzy wewnątrz firmy;
  • Bonusowy system motywacji.

Doskonalenie języka angielskiego:

  • Mówione kursy języka angielskiego.

Opieka nad pracownikami:

  • Elastyczny grafik pracy;
  • Możliwość pracy zdalnej przy użyciu sprzętu i mebli, które firma może zapewnić w celu zapewnienia komfortowej pracy;
  • 24 dni kalendarzowe urlopu i płatnego zwolnienia lekarskiego;
  • Wsparcie finansowe i upominki na ważne wydarzenia.

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: remote, outreach, linkbuilder, crowd marketing, Linkbuilding

Przetłumaczone przez Google

0.5 roku