Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Middle Web Analyst w Netpeak Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

668 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

5
6 recenzji
Ariana
Ariana
Recruiter
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Agencja Netpeak poszukuje Middle Web Analyst do świadczenia usług z zakresu analityki internetowej. Dołącz do naszego zespołu i razem możemy uczynić kolejny ukraiński produkt konkurencyjnym na światowej arenie technologicznej!

Dlaczego my?

- Praca w agencji performance marketingu nr 1 na Ukrainie, w Bułgarii i Kazachstanie (wg różnych rankingów, m.in. IAB Ukraine Rating).

- Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google w zakresie analityki internetowej.

Ukraińska firma, która płaci podatki do ukraińskiego budżetu państwa i zapewnia ekonomiczne zaplecze do wygrania wojny.

- Średnio w ciągu ostatnich trzech lat nasze dochody rosły o 99,6% rocznie.

Co oferujemy:

- Rozwój kariery w firmie i możliwość objęcia w przyszłości stanowiska Team Leadera.

- Duże i ciekawe projekty na różne tematy i budżety.

- Zdolność do maksymalizacji istniejących i zdobywania nowych umiejętności.

- Pracę w przyjaznym zespole, który jest zawsze gotowy do dzielenia się doświadczeniem i przekazywania swojej wiedzy.

- Komfortowe środowisko, w którym możesz łatwo zrealizować swój potencjał.

- Możliwość samodzielnego planowania dnia pracy (elastyczny grafik od 8(10) do 17(19)), pracy w biurze lub zdalnie.

Nasze oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku analityka internetowego od 2 lat.

- Znajomość języka SQL na poziomie CTE i złożonych funkcji okien, praca z Google BigQuery.

- Umiejętność wykorzystania języka programowania Python do przygotowania konektorów i analizy danych.

- Praca z Google Analytics 4 i doświadczonym użytkownikiem Google Tag Manager.

- Możliwość przeprowadzania testów A/B w Google Optimize.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.

Będzie plusem:

- Przypadki tworzenia kompleksowych systemów analitycznych i projektów BI.

- Doświadczenie z Google Cloud (Cloud Functions, App Engine, Google BigQuery).

- Znajomość podstaw statystyki.

- Doświadczenie z DBT.

- Umiejętność pracy z wierszem poleceń i GitHub.

Obowiązki funkcjonalne:

- Konfigurowanie systemów analityki, raportowania, projektów BI, wizualizacji danych dla naszych klientów.

- Rozwój środowiska testowego: wsparcie dla konektorów odciążających dane, testowanie nowych narzędzi i rozwiązań, utrzymanie dokumentacji oraz GitHub.

- Znajdź miejsca utraty ruchu, postaw hipotezę, przeprowadź i zinterpretuj wyniki testów A/B.

- Przygotowanie, łączenie i agregacja danych z wykorzystaniem języka SQL.

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Marketing

Przetłumaczone przez Google

2 lata