Premia za zatrudnienie: 100$ - 150$

Następna praca

Middle SEO-спеціаліст w Aweb

Opublikowano ponad 30 dni temu

643 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
700 - 1500$
2 lata
Kijów
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy kandydata na stanowisko 🔥 Middle SEO Specialist 🔥, który dołączy do naszego zespołu.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w udanej promocji w innych agencjach/studioch lub równoczesnej promocji 6+ projektów ;
  • umiejętność tworzenia i wdrażania strategii promocji;
  • umiejętność jasnego i jasnego wyrażania myśli;
  • zrozumienie algorytmów wyszukiwarek i najnowszych aktualizacji;
  • doświadczenie na rynkach zachodnich będzie dodatkowym atutem;
  • html & css — zrozumienie, w jaki sposób znaczniki strony mogą zmienić fragment w wynikach wyszukiwania;
  • Excel lub Arkusze Google – pewny siebie użytkownik formuł;
  • krzycząca żaba lub inne roboty - pewny siebie użytkownik;
  • doświadczenie z usługami Screaming frog, Ahrefs, Serpstat, Majestic ;
  • znajomość niestandardowych technologii budowania linków .

Obowiązki:

  • promocja nowych projektów na szczyty Google, wsparcie istniejących;
  • praca z semantyką i treścią;
  • optymalizacja wewnętrzna i zewnętrzna;
  • analiza konkurencji i doskonalenie aktualnych strategii promocji;
  • generowanie i wdrażanie nowych pomysłów na optymalizację i konwersje;
  • udział w opracowywaniu nowych projektów w ramach swoich kompetencji.

Warunki pracy:

  • wynagrodzenie rynkowe;
  • 8-godzinny dzień pracy, elastyczny grafik (rozpoczęcie pracy od 8 do 11);
  • możliwość rozwoju kariery;
  • biuro na Placu Darnyckim lub praca zdalna.

Nasza praca to:

  • wygodne miejsce pracy, a nie otwarta przestrzeń;
  • produktywny komputer, dwa monitory;
  • możliwość rozwoju i realizacji swojego potencjału w ciekawych projektach;
  • udział w wewnętrznych seminariach i wymiana przydatnych informacji z sąsiednimi działami z projektorem i pizzą;
  • zapłata przez firmę za wszystkie niezbędne usługi i narzędzia: ahrefs, semrush, serpstat, proxy, anticaptcha;
  • jadalnia z przekąskami. Kuchenka mikrofalowa, lodówka, herbata na każdy gust, kawa, wątróbka, owoce.

Aby wziąć pod uwagę swoje CV, pamiętaj, aby wskazać swoje udane przypadki (projekty, które były promowane i według jakich kluczy, można usunąć nazwy projektów) oraz z którymi wysoce konkurencyjnymi niszami i GEO pracowałeś.

Specjalizacje: SEO
Słowa kluczowe: SEO, Office/Remote of your choice, SEO Specialist, SEO Middle, Google analytics

Przetłumaczone przez Google

700 - 1500$
2 lata
Kijów