Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Middle SEO (iGaming) w NDA

Opublikowano ponad 30 dni temu

171 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

NDA
NDA
Digital Marketing Agency
0 recenzji
Nataliia
Nataliia
Sourcer, recruiter
1000 - 1500$
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy specjalisty Middle SEO, który dołączy do naszego rosnącego, młodego międzynarodowego zespołu i będzie pracował nad różnymi projektami w języku angielskim.

Obowiązki:

⁃ Koordynacja procesu pracy pomiędzy Starszym specjalistą SEO a innymi zespołami;

⁃ Pomoc w zadaniach związanych z treścią, semantyką i różnymi kwestiami technicznymi;

⁃ Monitoruj pozycje witryn w SERP;

⁃ Analizuj SERP pod kątem określonych słów kluczowych i konkurentów, aby wdrożyć nowe strategie organicznego wzrostu.

Wymagania:

⁃ Zaawansowana znajomość języka angielskiego;

- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

⁃ Doświadczenie w pracy z SEO treści;

⁃ Doświadczenie w niszach konkurencyjnych, takich jak dla dorosłych, iGaming, kryptowaluty, forex itp.

⁃ Udowodnione osiągnięcia z poprzednich projektów (mogą zakończyć się sukcesem lub niepowodzeniem);

⁃ Podstawowa znajomość HTML/CSS/JavaScript wystarczająca do przedstawienia konkretnych zaleceń dotyczących optymalizacji;

⁃ Doświadczenie w pracy z dużą liczbą słów kluczowych i semantyki;

⁃ Doświadczenie w analizie konkretnych nisz w wyszukiwarce i konkurencji w wynikach wyszukiwania;

⁃ Doświadczenie w pracy z różnymi narzędziami SEO.

Warunki:

⁃ Praca zdalna z możliwością relokacji na Łotwę;

⁃ Pełny dzień pracy z elastycznym harmonogramem;

⁃ Na początku trzymiesięczny okres próbny;

⁃ Ogromne możliwości rozwoju.

Skontaktujemy się TYLKO z wybranymi osobami.

Specjalizacje: SEO
Słowa kluczowe: SEO, SEO Specialist, SEO Middle

2 lata