Premia za zatrudnienie: 100$ - 140$

Następna praca

Middle QA Engineer (manual) w techlexity

Opublikowano ponad 30 dni temu

792 wyświetlenia

42 aplikacje   19 odpowiedzi

0 recenzji
Svitlana
Svitlana
Recruiter
800 - 1400$
1.5 roku
Intermediate
Praca zdalna

Witajcie, pasjonaci technologii! Jesteśmy Techlexity, innowacyjną firmą programistyczną specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań obejmujących aplikacje mobilne, platformy internetowe i panele administracyjne dla startupów i przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Nasze szerokie portfolio projektów obejmuje różne sektory, oferując możliwość współtworzenia różnorodnych i intrygujących produktów z branży Fintech, gier, opieki zdrowotnej, mediów społecznościowych i nie tylko.

Obecnie poszukujemy dedykowanego i skrupulatnego testera ręcznego QA średniego poziomu. Właściwy kandydat wniesie do naszego zespołu analityczne myślenie, doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i uważne oko do szczegółów.

Obowiązki i wymagania:

1. Wymagane minimum roczne doświadczenie w testowaniu wieloplatformowych aplikacji mobilnych.

2. Analityczny sposób myślenia z dużą zdolnością do identyfikowania, rozwiązywania problemów i rozwiązywania problemów.

3. Umiejętność pracy w ściśle określonych terminach i pod presją.

4. Silne umiejętności współpracy z możliwością ścisłej współpracy z naszymi zespołami programistycznymi i zarządzającymi.

5. Proaktywne nastawienie z umiejętnością przewidywania potencjalnych problemów w systemie.

6. Podstawowe zrozumienie zasad UI/UX.

7. Wysoka dbałość o szczegóły, zapewniająca wykonanie wszystkich zadań dokładnie i zgodnie z najwyższymi standardami.

8. Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2) - w mowie i piśmie.

9. Znajomość różnych metodologii i narzędzi testowych.

10. Znajomość cyklu życia oprogramowania (SDLC).

11. Zrozumienie narzędzi do śledzenia defektów.

Dobrze wiedzieć:

1. Doświadczenie w testowaniu e2e.

Nasze korzyści:

1. Elastyczny harmonogram, aby zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym

2. Zespół różnorodnych, interesujących i kochających zabawę profesjonalistów do pracy.

3. Możliwość szybkiego podnoszenia kwalifikacji.

4. Dostęp do szeregu ekscytujących i wymagających projektów.

5. Premie uzależnione od wyników.

6. Bezpłatne lekcje angielskiego, aby poprawić swoje umiejętności językowe.

7. Wyposażony w system macOS dla optymalnej wydajności.

Dołącz do Techlexity, gdzie rozwijają się innowacje, kreatywność i rozwój zawodowy. Oczekujemy na kontakt zwrotny!

Specjalizacje: QA Manual

Przetłumaczone przez Google

800 - 1400$
1.5 roku