Premia za zatrudnienie: 250$ - 280$

Następna praca

Middle PHP developer (Symfony) w Nastya Bogachova

Opublikowano ponad 30 dni temu

539 wyświetleń

4 aplikacje   0 odpowiedzi

Nastya Bogachova
IT outsource company
0 recenzji
2500 - 2800$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy programisty Middle PHP (zdalnie, w pełnym wymiarze godzin) Czeka na Ciebie dużo ciekawej pracy i nowych wyzwań, otwieranie nowych rynków i skalowanie rozwiązań!

O projekcie: Jeden z największych sklepów meblowych na Litwie oferujący nowoczesne i sprawdzone produkty. Integracja sklepu z systemem Dynamics 365 Business Central umożliwi zarządzanie produktami, zamówieniami, cenami, rabatami, sposobami wysyłki i nie tylko. Sklep zostanie zbudowany na PrestaShop w wersji 1.7 i będzie obsługiwał Google Pay i Apple Pay, płatności jednorazowe Stripe oraz płatności subskrypcyjne. Dodatkowe integracje z Setmore do rezerwacji, Cloudflare do kompresji obrazu, integracja Postit do zarządzania kodami pocztowymi. Oprócz tego trzeba będzie zaimplementować nowy projekt sklepu z kilkoma niestandardowymi stronami docelowymi.

Poziom angielskiego: Upper-Intermediate+.

Wymagania:

- co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe z PHP, MySQL i JavaScript;

- wiedza lub doświadczenie w pracy z frameworkiem 𝗦𝘆𝗺𝗳𝗼𝗻𝘆;

- co najmniej dwuletnie doświadczenie w rozwijaniu i utrzymywaniu 𝗣𝗿𝗲𝘀𝘁𝗮𝗦𝗵𝗼𝗽 rozwiązań;

- doświadczenie z Dockerem;

- doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych;

- umiejętność pracy z zewnętrznymi API i integracjami;

- ciekawy umysł i chęć ciągłego doskonalenia i dzielenia się wiedzą;

- chęć pomocy kolegom z zespołu w rozwiązywaniu problemów i przeglądaniu kodu.

Obowiązki:

● Praca w wysoko wydajnym, wielodyscyplinarnym zespole, od doświadczenia użytkownika po rozwój i testowanie;

● Opracowywanie i utrzymywanie rozwiązań eCommerce, które zapewniają znaczną wartość biznesową;

● Budowanie i testowanie aplikacji eCommerce;

● Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia celów firmy.

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: JavaScript, symfony, Docker, mysql, Prestashop