Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Middle .NET Developer w Virtuace

Opublikowano ponad 30 dni temu

270 wyświetleń

3 aplikacje   2 odpowiedzi

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów, Lwów, Winnyca
Intermediate
Praca zdalna

Virtuace w imieniu naszego klienta — amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej poszukuje programisty .Net do naszego zespołu. Klient jest globalnym dostawcą specjalistycznych ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych oraz reasekuracji, którego aktywa ogółem przekraczają 110 miliardów USD, a aktywa netto wynoszą 17 miliardów USD.

Wymagane umiejętności:

• Ponad 3 lata praktycznego doświadczenia z następującymi technologiami:

• C# (.NET Framework i .NET Core, WCF, ASP.NET \ Open-source Web Framework dla .NET WebAPI)

• Azure (aplikacja logiki, aplikacja funkcji, usługa ServiceBus, magazyn kluczy, szablony ARM, informacje o aplikacji)

• Azure DevOps

• SQL;

• Średnio-zaawansowany+ poziom języka angielskiego.

Obowiązki:

• Opracowywanie nowych funkcji i utrzymywanie istniejących;

• Udział we wszystkich fazach SDLC, w tym pomoc w ulepszaniu projektu z — członkami zespołu i zespołem ds. architektury;

• Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej;

• Koduj/konfiguruj ściśle przestrzegając najlepszych praktyk dotyczących piasku;

• Opracowywanie rozwiązań obliczeniowych platformy Azure;

• Implementuj zabezpieczenia platformy Azure;

• Monitorować, rozwiązywać problemy i optymalizować rozwiązania platformy Azure;

• Łączyć się i korzystać z usług platformy Azure i usług innych firm;

• Twórz nowe usługi Azure;

• Komunikować się z klientami i zespołem; raportowanie aktualnego stanu zadań, zagrożeń technicznych i innych;

• Zapewnianie przywództwa i kierowania rozwojem i projektowaniem w ramach projektów;

• Pomóż architektowi i zaprojektuj podejścia techniczne;

• Współpracuj z innymi programistami i programistami internetowymi platformy Azure, analitykami biznesowymi i wszystkimi innymi członkami Twojego zespołu.

Specjalizacje: .NET