Premia za zatrudnienie: 320$ - 330$

Następna praca

Middle Java Developer w Livatek

Opublikowano ponad 30 dni temu

873 wyświetlenia

18 aplikacji   0 odpowiedzi

Livatek
Livatek
Programmnoe obespechenie
0 recenzji
Ira Colonia
Ira Colonia
Talent Scout
3200 - 3300$
2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Zostaniesz członkiem zespołu wiodącego duńskiego dostawcy LMS, pomagając dużym organizacjom we wdrażaniu cyfrowego nauczania. Ich platforma, Learning Arena, to bardzo bogaty w funkcje i dojrzały LMS, zaprojektowany z myślą o wydajności i skalowalności, używany przez ponad 100 organizacji jako główny sposób dostarczania cyfrowej nauki użytkownikom na całym świecie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Obecnie są wprowadzane na rynek europejski i zdobyły już silną pozycję na rynku szwedzkim. Siedziba firmy znajduje się w Aalborgu w północnej części Jutlandii, a jej filia znajduje się w Kopenhadze.

Wymagane umiejętności:

Ponad 3 lata doświadczenia w języku programowania Java (od v.7)

Doświadczenie z TypeScriptem

Doświadczenie z JBoss/Wildfly, Mariadb/PostgreSQL

Doświadczenie z Eclipse i VS Code będzie dodatkowym atutem

Doświadczenie z systemami operacyjnymi Linux i Apple MacOS

Obowiązki obejmują:

Wspólnie definiuj i ustalaj priorytety projektów i zadań.

Praca nad istniejącym projektem.

Opracuj funkcje dla aplikacji mobilnej.

Oferujemy:

Brak nadgodzin, równowaga między pracą a życiem prywatnym;

Elastyczne godziny pracy. Pracuj z domu lub biura;

Wolność z odpowiedzialnością. Dostarczaj bez kontroli;

Możliwe krótkie piątki;

Możliwość zdobycia wiedzy i bycia częścią skandynawskiego zespołu produktowego;

Bezpośrednia komunikacja z Klientem, który jest gotowy i chętny do wysłuchania Twoich pomysłów;

Pracę w przyjaznej atmosferze z płaską hierarchią;

Warzenie piwa z Prezesem, piątkowe śniadania w hygge;

Konkurencyjne wynagrodzenie;

Biura bez open space w dogodnej lokalizacji (centrum Lwowa, Kijów);

zajęcia z komunikacji w języku angielskim;

Opieka zdrowotna, płatne zwolnienia lekarskie, ubezpieczenie na życie i medyczne.

Specjalizacje: Java
Słowa kluczowe: Java

2 lata