Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Middle iOS developer w Recruiting Inhouse Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

783 wyświetlenia

5 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Nina
Nina
recruiter
Więcej niż 3 lata
Intermediate
Praca zdalna

Nasza platforma oparta na sztucznej inteligencji szybko łączy uczniów z osobistymi frajerami. Pomoc akademicka dla zagranicznych studentów, która pomaga w nauce, tematach, pisaniu esejów i rozwiązywaniu problemów.

WYMAGANIA

● Ponad 3 lata doświadczenia z React Native;

● dobra znajomość JavaScript;

● doświadczenie w architekturze mobilnej i najlepszych praktykach;

● doświadczenie z REST API, narzędziami git, CI/CD, publikowaniem aplikacji w App Store;

● Poziom B2+ angielski i rosyjski.

BĘDZIE PLUSEM

● doświadczenie z Firebase.

OFERUJEMY

● 21 dni płatnego urlopu;

● 10 dni zwolnień lekarskich;

● sprzęt komputerowy, jeśli jest potrzebny;

● zostać częścią utalentowanego międzynarodowego zespołu w przyjaznym, kreatywnym i dynamicznym środowisku;

● zostać prawdziwym profesjonalistą w szybko rozwijającej się, ekscytującej i innowacyjnej branży;

● być dumnym z dostarczania prestiżowych produktów zdobywających czołowe miejsca w rankingach.

OBOWIĄZKI

● refaktoryzacja istniejących rozwiązań i tworzenie nowych funkcji dla aplikacji na iOS za pomocą React Native;

● praca nad naprawą błędów i poprawą działania aplikacji.

PODRÓŻ KANDYDATA

Wywiad z rekruterem - Rozmowa techniczna

Brzmi interesująco? Aplikuj już teraz, nie czekaj.

Specjalizacje: React Native
Słowa kluczowe: React Native, IOS, REST API, ci/cd, js