Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 200$ - 350$

Middle Full Stack Java/React.js developer w Central Software Bureau

Opublikowano ponad 30 dni temu

346 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Central Software Bureau
Design & Development
0 recenzji
2000 - 3500$
2 lata
Intermediate
Część etatu
Praca zdalna

Poszukujemy programisty Middle Full Stack Java/React.js, który dołączy do doskonałego zespołu i będzie uczestniczył w trwających długoterminowych projektach rozwojowych.

Obowiązki:

• Bądź częścią zdalnego zespołu

• Wdrażaj funkcje przy jednoczesnym zapewnieniu długoterminowej stabilności naszego systemu i jakości kodu

• Rozwijaj i pracuj z infrastrukturą klienta

Wymagania:

• ~3 lata profesjonalnego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania

• Ponad 2 lata doświadczenia w stosie Java/React.js

• Znajomość linii poleceń, kontroli źródła i struktur testowych

• Doświadczenie w pracy z metodologiami i narzędziami Agile, takimi jak JIRA i Confluence

• Doświadczenie w pracy z VCS

• Silna znajomość OOP

• Silna znajomość zasad SOLID, DRY, KISS

• Angielski — średniozaawansowany +

Bardzo dobrze, jeśli masz:

• Umiejętności HTML, CSS

• Spring.js

• Redux.js

Chodzi o Ciebie:

• Masz motywację i samoorganizację

• Masz doświadczenie w pracy zdalnej

• Bardzo zależy Ci na testowaniu i weryfikacji swojej pracy

Umiejętności miękkie:

• Umiejętność pracy jako dobry gracz zespołowy

• Silne umiejętności organizacyjne

• Silne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej

Specjalizacje: Front-End / JS, Full-Stack, React, JavaScript
Słowa kluczowe: JavaScript, engineer, developer, middle, remote

2 lata
Część etatu