Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Mid Java Developer with Polish language w Altkom Software

Opublikowano ponad 30 dni temu

421 wyświetlenie

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Oksana Gut
Oksana Gut
HR coordinator
2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Przetłumaczone przez Google

Middle Java Developer ze znajomością języka polskiego

Altkom Software to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania na zamówienie z ponad 20-letnim doświadczeniem. Z powodzeniem zaprogramowaliśmy drogę do celu dla wielu polskich i zagranicznych firm (m.in. niemieckich, angielskich, francuskich, austriackich czy belgijskich). Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi markami, w tym międzynarodowymi korporacjami, szybko rozwijającymi się firmami i start-upami.

Twoje obowiązki:

  • współpraca z klientem (udział w realizacji projektu)
  • udział w rozwoju (projektowanie rozwiązań, implementacja poziomu interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych),
  • zarządzanie wiedzą i jakością (recenzja kodu, wsparcie zespołu w dzieleniu się wiedzą i umiejętnościami),
  • rozwój produktów naszej firmy, z których korzystają wiodące banki i firmy ubezpieczeniowe w Polsce.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • projektowanie i programowanie w Javie w wersji 8 lub wyższej,

  • użyj Spring (Framework, Boot, MVC), Hibernate/JPA, SQL, PL/SQL, JavaScript, HTML/CSS, Angular
  • (JS i/lub nowsze wersje), BPMN,
  • chcesz pracować z technologiami takimi jak: Docker, Ansible, Apache Camel, Elasticsearch,
  • chętnie poznajesz nowe technologie i dzielisz się swoją wiedzą,
  • gracz zespołowy
  • Twoja mocna strona to komunikacja
  • celowy - szukasz, planujesz, nie poddajesz się.
  • znasz język angielski (min. b2) na poziomie swobodnego posługiwania się dokumentacją techniczną i komunikacji z klientem,
  • znasz język polski na poziomie b1.

Ponadto doceniamy:

  • znajomość zasad tworzenia dobrego kodu ( SOLID, DRY, Clean Code ),

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazna atmosfera
  • Opłata za szkolenie przez 20 dni w roku
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Wewnętrzne spotkania dzielące się wiedzą

Osoba kontaktowa:

Oksana Gut

Koordynator zasobów ludzkich

tel: +380673408381

[email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Specjalizacje: Java
Słowa kluczowe: JavaScript, Spring, developer, hibernate, java 8

Przetłumaczone przez Google

2 lata