Następna praca

Менеджера з продажу w "SODI"

21 września

18 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 1500$
Brak doświadczenia
Dnipro
Nie jest biegły

Zapraszamy do zespołu Menedżera Sprzedaży! Stanowisko to wiąże się z pracą w biurze.

FDS Ukraine specjalizuje się w świadczeniu usług contact center dla wsparcia biznesu, w szczególności w obsłudze połączeń i obsłudze klienta. Koncentrują się na obsłudze klientów niemieckojęzycznych i oferują rozwiązania usprawniające komunikację pomiędzy firmami a ich klientami. Firma pomaga przedsiębiorstwom utrzymać wysoki poziom obsługi klientów poprzez zapewnienie wysokiej jakości pracy swoim pracownikom w contact center.

Wymagania:

- chęć do pracy w sprzedaży;

- Komunikatywność i umiejętność przekonywania;

- Odpowiedzialność i orientacja na wyniki;

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym i wyższym.

Obowiązki:

- Praca z bazą klientów. Dzwonienie do gorących i zimnych baz klientów zgodnie ze scenariuszami sprzedażowymi;

- Wsparcie i doradztwo klientów w zakresie usług firmy;

- Współpraca z działem jakości usług;

- Realizacja planu miesięcznego.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego i zbudowania udanej kariery

- Stała stawka + system premiowy

- Komfortowe biuro w mieście Dniepr.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się razem z nami, wyślij swoje CV. Chętnie się z Tobą spotkamy i omówimy możliwości współpracy!

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales manager, Менеджер з продажу, Sales Specialist

Dnipro