Premia za zatrudnienie: 200$

Następna praca

Менеджер з Продажу (IT-сервіси) w UCG

23 kwietnia

58 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 2000$
2 lata
Dnipro
Nie jest biegły

Potencjał rozwoju jest bardzo duży. Na Ukrainie jest wiele firm, które mogą znacząco usprawnić swoją pracę przy pomocy naszych usług. A żeby lepiej docierać do klientów w różnych regionach Ukrainy, potrzebujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Menedżera Sprzedaży.

OBOWIĄZKI

- Twoja praca składa się z następujących zadań:

- Przetwarzanie przychodzących żądań klientów.

- Analizowanie potrzeb klientów i proponowanie najskuteczniejszych rozwiązań, korzystając z usług firmy.

- Przeprowadzanie prezentacji usług firmy (tylko komunikacja online).

- Zawieraj umowy z klientami i monitoruj płatności.

- Wprowadź dane do systemu CRM.

WARUNKI PRACY

Otrzymasz od nas:

- Harmonogram pracy: 5 dni, od 09:30 do 18:30. Przerwa obiadowa – 1 godzina.

- Miejsce pracy - Dniepr, Centrum.

- Miejsce pracy jest wygodne i wyposażone we wszystko, co niezbędne do pracy. Znajduje się w nowym i nowoczesnym biurze.

- Szkolenia i Twój rozwój zawodowy są dla kadry kierowniczej ważnym priorytetem, dlatego firma prowadzi systematyczne szkolenia wewnętrzne dotyczące nowych produktów i pracy z klientami.

- Podstawowe świadczenia socjalne: płatny urlop i pełnopłatne zwolnienie lekarskie. Ale jest o wiele więcej, o czym porozmawiamy później.

- Forma zatrudnienia: FOP (firma posiada księgową, która pomaga w prowadzeniu księgowości; firma przejmuje dodatkowe koszty).

WYNAGRODZENIE: 40 000 – 76 000 UAH (STAWKA + PREMIE)

WYMAGANE KOMPETENCJE

Oto, czego będziesz potrzebować do produktywnej pracy:

- Znajomość obsługi komputera: Pewna znajomość pakietu MS Office

- 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B - sprzedaż towarów i usług przedsiębiorstwom handlowym.

- Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych.

- Wiedza i umiejętności budowania procesu sprzedaży: identyfikacja potrzeb, przygotowywanie ofert handlowych, praca z zastrzeżeniami, zawieranie umów.

- Dobra znajomość języka ukraińskiego.

KRÓTKO O FIRMIE

Jesteśmy ukraińską firmą informatyczną, która zapewnia dostęp do danych rządowych z głównych rejestrów publicznych dla obywateli i przedsiębiorstw. Tworzymy różnorodne usługi IT, które pozwalają chronić firmy przed najeźdźcami, monitorować kontrahentów i dbać o pracowników. Dane platformy dostępne są poprzez API w dowolnym systemie CRM/ERP.

Firma z sukcesem działa od 2016 roku . Już w ciągu pierwszych 5 lat istnienia staliśmy się standardem ochrony biznesu, osiągając w marcu 2021 roku 3 000 000 użytkowników. Nasze usługi łatwo integrują się z systemami informatycznymi firm. A teraz z sukcesem pracujemy w branżach: banki i firmy ubezpieczeniowe, firmy prawnicze, handel detaliczny, firmy produkcyjne, firmy logistyczne, firmy rolnicze itp. Wśród naszych klientów znajdują się między innymi: UkrSibBank, Taskombank, SC Arsenal, PrivatBank, iFin, BDO, Biosfere, WOG, Rozetka, Nova Poshta, MHP i wiele innych.

Potencjał rozwoju pozostaje wysoki. Na Ukrainie wciąż jest wiele firm, które mogą znacząco usprawnić swoją pracę przy pomocy naszych usług. Aby lepiej docierać do klientów w różnych regionach Ukrainy, potrzebujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Menedżera Sprzedaży . Zapewniając biznesowy dostęp do danych rządowych, budujemy otwarte państwo i zwiększamy przejrzystość działania rządu. Dlatego Twoja praca ma ogromne znaczenie nie tylko dla firmy, ale także dla społeczeństwa.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales, Sales manager

2 lata
Dnipro