Менеджер по роботі з клієнтами ( Польська мова) w Hot Deal BTC

17 września

106 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 3000$
Brak doświadczenia
Lwów, Iwano-Frankiwsk
Nie jest biegły

Jesteśmy agencją cyfrową Hot Deal BTC istniejącą na rynku od ponad 4 lat. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy utalentowanego Menedżera Obsługi Klienta ze znajomością języka polskiego. Jeśli jesteś osobą towarzyską i zorientowaną na cel - ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Regularne wydarzenia i losowania nagród dla uczestników
  • Wygodne miejsce pracy w biurze, wyposażone w niezbędny sprzęt
  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery.
  • Bezpłatne zajęcia i bezpłatne zakwaterowanie
  • Praca w takich miastach jak Lwów i Iwano-Frankowsk

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego na poziomie dobrym.
  • Otwarty na kandydatów bez wcześniejszego doświadczenia;
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Obowiązki:

  • Udzielamy porad klientom w języku polskim odnośnie współpracy z naszą firmą (klienci pochodzą z firmy, więc nie ma potrzeby samodzielnego ich szukać).
  • Rejestruj informacje o zakończonej pracy w CRM

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales, Support, client relations, client support, polish