Менеджер по роботі з клієнтами (Німецька мова) w Hot Deal BTC

11 września

85 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 3000$
Brak doświadczenia
Lwów, Iwano-Frankiwsk
Nie jest biegły

Jesteśmy agencją cyfrową Hot Deal BTC istniejącą na rynku od ponad 4 lat. Obecnie do naszego zespołu we Lwowie i Iwano-Frankowsku poszukujemy utalentowanego niemieckojęzycznego Menedżera Sprzedaży. Jeśli jesteś osobą towarzyską i zorientowaną na cel - ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Konkurencyjny poziom płatności od 1000 $ (stała stawka + premie i bonusy)
  • Cotygodniowe loterie dla pracowników, comiesięczne budowanie zespołu, co sześć miesięcy wielka impreza firmowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju w firmie
  • Przyjazną atmosferę i młody zespół profesjonalistów
  • Bezpłatne płatne zajęcia
  • Nowoczesne biuro ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami
  • Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego, interakcja z klientem jest kluczowa i ważna jest dobra znajomość tego języka
  • Dużym plusem będzie doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • Wysoki poziom komunikacji i umiejętności pracy w zespole
  • Otwarty na kandydatów bez wcześniejszego doświadczenia;
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Obowiązki:

  • Kontakt z klientami z Niemiec przez telefon, pocztę i czaty online (klienci pochodzą z firmy, więc nie ma potrzeby samodzielnego ich szukać).
  • Udzielanie porad i wsparcia klientom w zakresie korzystania z naszych usług
  • Pracuj z systemem CRM

Specjalizacje: Customer/Technical Support
Słowa kluczowe: Customer Support Management, Sales, B2C sales, Sales and negotiations, customer support, German