Менеджер по роботі з клієнтами ( Чеська мова) w Hot Deal BTC

11 września

89 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 3000$
Brak doświadczenia
Lwów, Iwano-Frankiwsk
Nie jest biegły

Do naszego zespołu we Lwowie i Iwano-Frankowsku poszukujemy Menedżera Obsługi Klienta ze znajomością języka czeskiego. Jeśli jesteś osobą towarzyską i zorientowaną na cel - ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Konkurencyjny poziom płatności od 1000 USD (ze stałą stopą procentową i składnikiem odsetkowym)
  • Regularne wydarzenia i losowania nagród dla uczestników
  • Wygodne miejsce pracy w biurze, wyposażone w niezbędny sprzęt
  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery.
  • Bezpłatna płatna edukacja i bezpłatne mieszkania .

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka czeskiego.
  • Otwarty na kandydatów bez wcześniejszego doświadczenia;
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Obowiązki:

  • Udzielamy porad klientom w języku czeskim odnośnie współpracy z naszą firmą (klienci pochodzą z firmy, więc nie ma potrzeby ich samodzielnie szukać).
  • Rejestruj informacje o wykonanej pracy w CRM

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales, Support, communications, Czech Republic, client support