Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Marketing manager/ Influencer marketing manager w Processica

Opublikowano ponad 30 dni temu

531 wyświetlenie

3 aplikacje   1 odpowiedź

Processica
Processica
Product, outstaff
0 recenzji
Iryna Yunosheva
Talent Sourcer
1 rok
Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy skutecznego Marketing managera/Influencera marketingu, który będzie odpowiedzialny za wyszukiwanie i współpracę z wpływowymi osobistościami, platformami medialnymi itp. w naszej niszy.

Jesteśmy międzynarodową firmą informatyczną i programistyczną z siedzibą w USA.

Processica to rzetelny partner we wdrożeniach AI. Udostępniamy sztuczną inteligencję każdej firmie, koncentrując się na generatywnej sztucznej inteligencji, GPT i przyszłości oprogramowania.

Jesteśmy firmą zajmującą się konsultingiem i rozwojem sztucznej inteligencji, której celem jest wspieranie firm za pomocą zaawansowanych rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Naszą misją jest wypełnienie luki między nieograniczonym potencjałem technologii AI a jej praktycznym wdrożeniem w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Wykorzystujemy naszą wiedzę specjalistyczną do opracowywania niestandardowych rozwiązań AI dostosowanych do unikalnych potrzeb naszych klientów, umożliwiając im odblokowanie nowych możliwości i stymulowanie wzrostu.

Obowiązki :

  • opracowanie kompleksowej strategii marketingu influencerskiego, zgodnie z celami marki i grupą docelową;
  • aktywne poszukiwanie i analiza potencjalnych influencerów z uwzględnieniem ich odbiorców, stylu, zasięgu oddziaływania i popularności, nawiązywanie z nimi kontaktu i negocjowanie warunków współpracy;
  • wyszukiwanie platform medialnych i prowadzenie z nimi negocjacji;
  • wyszukaj organizacje partnerskie, które podzielą się naszą wiedzą;
  • wyszukiwania platform dla naszych treści i współpracy z nimi;
  • zbieranie danych analitycznych dotyczących wszystkich tych źródeł;
  • tworzenie analityki we wszystkich kierunkach dla interesariuszy;
  • pracować z sieciami społecznościowymi;
  • szukaj nowych kanałów generowania leadów.

Wymagania :

  • doświadczenie w marketingu lub influence marketingu przez co najmniej pół roku;
  • doświadczenie we współpracy z influencerami;
  • doświadczenie w pracy w segmencie B2B (lub zrozumienie segmentu B2B);
  • znajomość trendów i narzędzi influencer marketingu;
  • kreatywne myślenie i umiejętność opracowywania autorskich kampanii;
  • umiejętność przeprowadzania szeroko zakrojonych badań i ich analizowania;
  • analityczny sposób myślenia i umiejętność pracy z danymi w celu ulepszania kampanii;
  • dobre umiejętności komunikacyjne;
  • zorientowanie na wyniki i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Będzie plusem :

  • doświadczenie w pracy z projektami/produktami AI.

Oferujemy :

- Elastyczny grafik pracy: 8 godzin dziennie, 40 godzin tygodniowo lub 4 godziny dziennie i 20 godzin tygodniowo.

- Księgowość i składanie deklaracji podatkowych dla wszystkich prywatnych przedsiębiorców.

- Bezpośrednie płatności w USD na SWIFT (dowolna jurysdykcja), Payoner, Wise, Revolute, PayPal.

- Płatne szkolenia zewnętrzne, konferencje i certyfikaty zawodowe zgodne z celami biznesowymi firmy.

- Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Influencer

Przetłumaczone przez Google

1 rok