Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Marketing Creatives Producer (GameDev) w -

Opublikowano ponad 30 dni temu

489 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

Product
0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

W związku z aktywną rozbudową działu poszukujemy doświadczonego Producenta Kreacji Marketingowych. Tworzymy fajne gry społecznościowe na urządzenia mobilne i chcemy tworzyć dla nich kreatywne filmy promocyjne, które będziemy transmitować na cały świat.

Obowiązki:

- Analiza kreacji konkurencji, trendów i tendencji rynkowych;

- Sporządzanie planu produkcji w zależności od potrzeb zespołów UA;

- Tworzenie kreatywnych hipotez i scenariuszy;

- Pisanie specyfikacji technicznych dla wykonawców, udzielanie informacji zwrotnej oraz monitorowanie jakości i terminów;

- Organizacja pracy operacyjnej z kreacjami (nazewnictwo, przechowywanie, pliki z wynikami testów);

- Kontrola i ocena kreatywnych testów zespołu UA.

Wymagania:

- Zrozumienie procesu zakupu ruchu (Google Ads, Facebook Ads, Unity i inne);

- Dostępność portfela i zakończonych sukcesem spraw;

- Możliwość analizy statystyk (metryki pierwotne i poinstalacyjne);

- Doświadczenie we współpracy z UGC;

- Pewna znajomość programu Excel;

- Język angielski na poziomie średniozaawansowanym i wyższym.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie;

- Pakiet socjalny, 100% wypłaty urlopów i dni chorobowych, 12 dni chorobowych, ubezpieczenie medyczne;

- Zespół najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, ciągły rozwój;

- Elastyczny grafik (rozpoczęcie pracy od 8 do 11, 8 godzin dziennie);

- centrum L&D z kursami dla pracowników i top managerów;

- Program rotacji;

- Samoucząca się biblioteka, dostęp do płatnych kursów;

- Stabilne płatności;

- Dyskusje grupowe i indywidualne sesje z psychologiem.

Telegram: @natalie_rec

Specjalizacje: Marketing