Premia za zatrudnienie: 550$ - 700$

Następna praca

Magento solution architect w Zest

Opublikowano ponad 30 dni temu

405 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
5500 - 7000$
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Praca zdalna

Raportowanie do: CTO Obowiązki: Odpowiedzialny za dostarczanie rozwiązań architektonicznych/projektów stron internetowych klientów do zespołów realizacyjnych dla...

Raportowanie do: CTO

Obowiązki:

Odpowiedzialny za dostarczanie rozwiązań architektonicznych/projektów stron internetowych klienta zespołom wykonawczym do wdrożenia.

Zapewnij oceny architektoniczne, strategie i plany działania

Współpracuj z klientami i zespołami wewnętrznymi, aby zrozumieć wymagania funkcjonalne i wchodzić w interakcje z innymi wielofunkcyjnymi zespołami w celu projektowania, projektowania, opracowywania, testowania i udostępniania funkcji.

Pomagaj zespołom sprzedaży w szacowaniu projektów i pytaniach, które pojawiają się podczas procesu przedsprzedażowego.

Opracuj projekty weryfikacji koncepcji w celu weryfikacji nowych architektur i rozwiązań.

Mentorowanie i udzielanie wskazówek architektonicznych wielu zespołom budującym innowacyjne aplikacje.

Współpracuj z interesariuszami biznesowymi, aby zrozumieć wymagane możliwości, integrując wiedzę biznesową z rozwiązaniami technicznymi.

Udział w pre & określanie zakresu technicznego po sprzedaży, zbieranie wymagań oraz tworzenie i przegląd rozwiązań.

Umiejętność przedstawiania klientowi nowych pomysłów w zakresie strategii angażowania klientów w ich kanałach cyfrowych.

Podstawowe umiejętności techniczne:

Magento2

PHP

JavaScript

XML

JSON

Bramki płatności

Wzorce projektowe

MVC

Umiejętności miękkie

Doskonała komunikacja ustna i pisemna.

Odpowiedzialność

Wymagane umiejętności:

Ponad 5 lat doświadczenia w budowaniu skalowalnych, solidnych aplikacji internetowych lub e-commerce w OOP PHP

Dobra ilość exp w Magento 2.x

Musi pełnić rolę architekta Magento (rozwiązanie/techniczne)

Doświadczenie w optymalizacji witryn

Doświadczenia z integracją i dostosowywaniem motywów

Znajomość bramek płatności online (np. Authorize.net, PayPal itp.)

Zrozumienie wzorca projektowego MVC

Biegły w tworzeniu, redagowaniu i prezentowaniu dokumentów technicznych

Wcześniejsze doświadczenie w konsultingu

Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne

Specjalizacje: Magento
Słowa kluczowe: architect, solution, magento