Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 400$ - 450$

Linux System C Developer w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

394 wyświetlenia

1 aplikacja   1 odpowiedź

4
2 recenzji
Olena Yurovska
It-recruiter
4000 - 4500$
Więcej niż 3 lata
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Będziesz pracować z inżynierami bezpieczeństwa i programistami systemów zajmującymi się rzeczywistymi zadaniami, projektować i wdrażać komponenty systemu dla nieopublikowanych jeszcze wersji Androida, poznawać model bezpieczeństwa Androida i ulepszać go na smartfonach używanych przez setki milionów użytkowników na całym świecie.

Obowiązki:

• Projektuj, rozwijaj, buduj, debuguj, testuj i profiluj moduły przestrzeni użytkownika systemu Linux dla urządzeń z systemem Android

• Wdrażanie rozwiązań bezpieczeństwa dla systemu Linux przy użyciu języka C

•Uczestnictwo w działaniach badawczych i strategicznych prototypach przyszłych produktów Samsung

Lista kontrolna

Muszę mieć:

•Zrozumienie wewnętrznych elementów systemu Linux

•Wygodny w rozwoju międzyplatformowym

•Wykształcenie co najmniej licencjackie, dobra techniczna znajomość języka angielskiego

•Doświadczenie w tworzeniu przestrzeni użytkownika Linuksa w C

Opcjonalny:

• Solidna wiedza z zakresu projektowania oprogramowania (UML, typowe architektury)

•Doświadczenie z platformą ARM

•Kryptografia stosowana (protokoły uwierzytelniania i autoryzacji, algorytmy kryptograficzne).

• Znajomość architektury bezpieczeństwa Linux (modele bezpieczeństwa MAC/DAC, SE, LSM, Android/Tizen)

Warunki pracy

Oferujemy:

• Roczna premia

• Płatne coroczne urlopy i zwolnienia lekarskie

• Płatne dni wolne w ukraińskie święta państwowe

• Możliwość zostania wynalazcą międzynarodowych patentów z płatnymi premiami

• Ubezpieczenia medyczne i na życie dla pracowników i ich dzieci

• Dogodna lokalizacja biura (Business Center 101 Tower)

• Płatne obiady

• Zniżki na produkty firmy Samsung, siłownię i inne usługi

• Regularna edukacja i samorozwój na wewnętrznych kursach i seminariach

Specjalizacje: Linux, BackEnd
Słowa kluczowe: developer, Office/Remote of your choice, C

Kijów