Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Linkbuilder, Outreach-спеціаліст w Admix Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

686 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
Evgeniya
Evgeniya
HR-menedzher
400 - 1000$
Brak doświadczenia
Dnipro
Upper Intermediate

Jesteśmy butikową agencją SEO, co oznacza, że zawsze wykonujemy naszą pracę z jakością i miłością. W związku z rozpoczęciem projektu poszukujemy zespołu Linkbuilder, specjalisty ds. Outreach, który interesuje się wszystkim, co dotyczy stron internetowych i SEO.

Podstawowe wymagania wobec kandydata:

Angielski na poziomie nie niższym niż Upper Intermediate (do korespondencji), inne są gotowe do nauki. Są metody i są zespoły.

Będzie zaletą:

- Zrozumienie podstaw SEO;

- Znajomość programów do automatyzacji poczty;

- Doświadczenie z SEMrush, Ahrefs itp.;

- Doświadczenie w budowaniu linków.

Co będzie zawierało się w Twoich zadaniach:

- Możliwość znalezienia witryn do umieszczania linków;

- Możliwość szybkiego samodzielnego wyszukiwania i analizowania potrzebnych informacji;

- Korespondencja z webmasterami w języku angielskim.

Co oferujemy:

- Przyzwoite wynagrodzenie (z regularnymi przeglądami);

- Wynagrodzenie jest wypłacane stabilnie i bez opóźnień;

- Rozwój kariery (w razie potrzeby będzie możliwość rozwoju do specjalisty SEO);

- Płatny okres próbny;

- Oficjalna rejestracja;

- Godziny pracy pn-pt od 09:00 do 18:00, pływająca przerwa. Weekendy sob — niedz., święta państwowe;

- Płatne wakacje 24 dni w roku.

Czekamy na Ciebie w naszej firmie!

Telegram: @HR_admixglobal

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Office Work, linkbuilder, ahrefs

Przetłumaczone przez Google

400 - 1000$
Dnipro