Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 100$ - 150$

Linkbuilder, Outreach-спеціаліст w Admix Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

681 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Evgeniya
Evgeniya
HR-menedzher
600 - 1500$
1 rok
Dnipro
Intermediate
Pełny etat
Przeprowadzka do innego miasta

Firma Admix Global istnieje od 2016 roku iw tym czasie zdążyła się sprawdzić jako rzetelny partner. Główną działalnością zespołu Admix Global jest tworzenie i promocja serwisów na rynkach zachodnich.

W związku z rozpoczęciem projektu poszukujemy do zespołu Linkbuilder Specjalisty ds. Outreach, który interesuje się wszystkim, co jest związane ze stronami internetowymi i SEO.

Podstawowe wymagania wobec kandydata:

Angielski na poziomie nie niższym niż Intermediate (do korespondencji), inne są gotowe do nauki. Są metody i są zespoły.

Będzie zaletą:

- Zrozumienie podstaw SEO;

- Znajomość programów do automatyzacji poczty;

- Doświadczenie z SEMrush, Ahrefs itp.;

- Doświadczenie w budowaniu linków.

Co będzie zawierało się w Twoich zadaniach:

- Możliwość znalezienia witryn do umieszczania linków;

- Możliwość szybkiego samodzielnego wyszukiwania i analizowania potrzebnych informacji;

- Korespondencja z webmasterami w języku angielskim.

Co oferujemy:

- Przyzwoite wynagrodzenie (z regularnymi przeglądami);

- Wynagrodzenie jest wypłacane stabilnie i bez opóźnień;

- Praca w biurze;

- Rozwój kariery (w razie potrzeby będzie możliwość rozwoju do specjalisty SEO);

- Płatny okres próbny;

- Oficjalna rejestracja;

- Godziny pracy pn-pt od 09:00 do 18:00, pływająca przerwa. Weekendy sob — niedz., święta państwowe;

- Płatne wakacje 24 dni w roku.

Telegram: @HR_admixglobal.

Czekamy na Ciebie w naszej firmie!

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: outreach, linkbuilder

Przetłumaczone przez Google

600 - 1500$
1 rok
Dnipro