Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Lead Test Automation Engineer with JavaScript w EPAM Ukraine

29 marca

116 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Naszym klientem jest duńska międzynarodowa firma z siedzibą w Danii, zatrudniająca ponad 40 000 pracowników na całym świecie.

OPIS

Obowiązki

  • Zaproponuj podejście i metodologię testów: dostosuj strategię testów/plan testów
  • Edukuj innych specjalistów ds. kontroli jakości/programistów w zakresie wdrażania testów automatycznych
  • Twórz automatyczne przypadki testowe
  • Określ, co i jak można zautomatyzować
  • Uczestnictwo w zbieraniu i wyjaśnianiu wymagań

Wymagania

  • Ponad 5 lat doświadczenia jako inżynier automatyzacji testów ze znajomością JavaScript
  • Głębokie zrozumienie głównych podejść do automatyzacji testów i praktyczne doświadczenie w stosowaniu co najmniej 2 podejść w projektach produkcyjnych
  • Solidna wiedza teoretyczna i szerokie doświadczenie praktyczne w automatyzacji testów
  • Maszynopis
  • Reagować
  • Node.js
  • .INTERNET
  • Bezgłowy CMS (stos treści)
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Miło jest mieć

  • Testowanie GUI
  • Dramaturg
  • SQL-a
  • Narzędzia do automatyzacji usług internetowych / testów API w JS

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Team Lead, QA Automation, Security Engineer, JavaScript
Słowa kluczowe: engineer, automation, lead, test, with

Kijów