Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Lead Test Automation Engineer (Python) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

595 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Brak doświadczenia
Kijów
Intermediate
Pełny etat

Nasz klient pomaga monitorować, zarządzać i chronić przed zagrożeniami związanymi z tożsamością i danymi osobowymi w cyfrowym świecie. Ich wizją jest stać się najważniejszym źródłem informacji na temat wszelkich potrzeb związanych z ochroną cybernetyczną, z jakimi mogą się spotkać ludzie – dziś i w przyszłości.

OPIS

Obowiązki

  • Projektuj, rozwijaj i utrzymuj wyrafinowane zautomatyzowane przypadki testowe dla aplikacji front-end, back-end lub wbudowanych
  • Definiuj i wdrażaj strategie automatyzacji testów, zapewniając zgodność z celami organizacji
  • Kieruj i mentoruj zespół inżynierów automatyków, wspierając współpracę i najlepsze praktyki
  • Definiuj cele automatyzacji testów, mierz efektywność automatyzacji testów, przeprowadzaj oceny narzędzi do automatyzacji testów i pracuj efektywnie niezależnie od używanych narzędzi do automatyzacji testów i/lub używanych języków programowania
  • Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi, aby zapewnić stałą jakość i wydajność wszystkich produktów
  • Stale oceniaj i ulepszaj struktury i narzędzia do automatyzacji testów

Wymagania

  • Python, Perl
  • Administracja Linuksem (ogólnie)
  • Administracja siecią Linux
  • Docker/maszyny wirtualne
  • Pandy
  • Numpy
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Miło jest mieć

  • Matplotlib/Seaborn
  • Podstawowa wiedza/doświadczenie z bazami danych NoSQL

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Team Lead, QA Automation, Security Engineer, Python
Słowa kluczowe: Python, engineer, automation, lead, test

Kijów
Pełny etat