Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Lead Salesforce Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

223 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Obecnie poszukujemy Starszego Analityka Biznesowego Salesforce, aby nasz zespół był jeszcze silniejszy.

OPIS

Obowiązki

  • Pełnić funkcję eksperta merytorycznego oraz analityka/konsultanta, aby zrozumieć potrzeby klienta, zebrać i udokumentować wymagania
  • Pomóż klientom zrozumieć najlepszą kombinację technologii, rozwiązań projektowych i usług oraz sposobu ich świadczenia, aby zmaksymalizować efektywność
  • Pracuj i współpracuj z różnymi dostawcami zagranicznymi i zewnętrznymi, dostosowując swoje podejście komunikacyjne do wymagań biznesowych
  • Pracuj nad zrozumieniem powiązań między technologią, klientami i biznesem, aby wykorzystywać możliwości rozwoju biznesu
  • Zrozumieć i być na bieżąco z aktualnymi i pojawiającymi się trendami cyfrowymi, wyjątkowymi możliwościami i wyzwaniami związanymi z przestrzenią/rynkami i lokalizacjami geograficznymi, w których działają klienci, oraz ich wpływem na działalność i inicjatywy klienta
  • Od czasu do czasu wsparcie w roli konsultacyjnej/przedsprzedażowej w wybranych przedsięwzięciach cyfrowych, jeśli jest to potrzebne i określone przez firmę i klienta

Wymagania

  • Technologie CRM
  • Wiedza Salesforce’a
  • Chmura usług Salesforce
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Team Lead, Salesforce, Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, lead, salesforce

Kijów